startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Súťažte s CEWE FOTOKNIHOU o zájazd za 3 000 €

line

foto-video
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

1. júna sa začal už tretí ročník obľúbenej súťaže o najkrajšiu CEWE FOTOKNIHU. Tentokrát sa súťaží na Slovensku, v Čechách a v Poľsku.
-- PR článok --
cewe-fotokniha-sutaz Aj vy môžete hrať o zájazd v hodnote 3 000 €. Stačí, ak si vytvoríte CEWE FOTOKNIHU – pravú knihu zo svojich fotiek – a prihlásite ju do súťaže.

Na vytvorenie CEWE FOTOKNIHY potrebujete bezplatný softvér Môj CEWE Fotosvet. Ten si stiahnite zo stránky www.fotolab.sk alebo www.cewe-fotokniha.sk. V softvéri následne poukladajte digitálne fotografie zo svojho počítača podľa vlastných predstáv. Môžete pridať aj rôzne pozadia, obrázky a samozrejme aj vlastné texty.

Do súťaže sa môžu zapojiť CEWE FOTOKNIHY vo formátoch A4 (na šírku aj na výšku) a XL, s tvrdou väzbou a tlačené digitálnou tlačou prípadne s lesklým povrchom.

Keď máte fotoknihu vo svojom počítači hotovú, odošlite ju na spracovanie cez internet. O niekoľko dní Vám Vaše dielo doručíme domov.

Medzitým sa cez jednoduchý registračný formulár prihláste do súťaže. Ak fotokniha spĺňa podmienky súťaže, bude zverejnená. Budete za ňu môcť hlasovať a zdieľať ju so svojimi priateľmi.

BONUS PRE SÚŤAŽIACICH:
Za každú CEWE FOTOKNIHU zverejnenú v súťaži dostanete kupón v hodnote 20 €, ktorý môžete použiť na objednávku ďalšej CEWE FOTOKNIHY!


Súťaž prebieha až 7 mesiacov a každý mesiac budú vybrané dve CEWE FOTOKNIHY, ktoré postúpia do finále. Jedna na základe hlasovania a druhá na základe výberu poroty.

Veľké finále sa uskutoční začiatkom roka 2013 v Prahe. Predsedom poroty bude opäť populárny spevák a fotograf Peter Nagy. Hlavnou cenou pre slovenského víťaza je zájazd v hodnote 3 000 €. Okrem toho každý mesiac odmeníme viacerých súťažiacich vecnými cenami a kupónmi.

Neváhajte, vytvorte si CEWE FOTOKNIHU, súťažte a zdieľajte ju ďalej!


cewe-fotokniha cewe-fotokniha cewe-fotokniha

cewe-fotokniha cewe-fotokniha cewe-fotokniha

cewe-fotokniha cewe-fotokniha cewe-fotokniha

cewe-fotokniha cewe-fotokniha
rightend