startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Súťaž o parfém Lanvin Marry Me

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Portál svadba.sk Vám v spolupráci s internetovou parfumériou parfummania.sk prináša súťaž o parfém Lanvin Marry Me.
Parfém Lanvin Marry Me je vôňa stvorená pre randenie a lásku, romantiku a zmyselnosť, je elixírom dobrej nálady. Lanvin Marry Me je určená pre dievčatá a ženy, ktoré si užívajú bláznivú lásku, zamilovanosť a súlad s vysnívaným mužom. Marry Me je vôňa plná radosti a úsmevu, ktorá nehanebne, priamo a bez obáv hovorí zober si ma! Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.

V srdci je skrytá dvojica výnimočných ingrediencií: iskrivo svieži horký pomaranč z Tunisu a zvodný jazmín Sambac. Ich prepojením vzniká fascinujúca "láska na prvý pohľad", doplnená ovocnou sladkosťou broskyne a jemnosťou jazmínového čaju. Zmyselný jazmín Sambac tlmí nežná sladkosť magnólie ukrytá v kaskáde ružových lístkov. Bielym kvetom vdychuje hrejivú nótu ušľachtilá ambra a opojné pižmo.

To je jedno či ste po alebo pred veľkým dňom, Marry Me! je ideálnou voľbou na všedný deň aj pre romantické chvíle.

Táto zvodná vôňa môže byť Vaša. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a 11. 6. 2011 vyžrebujeme možno práve Vás.

Súťažná otázka:

Môžete nájsť internetový obchod parfummania.sk aj na facebooku?


Svoje odpovede posielajte na e-mailovú adresu sutaz@svadba.sk do 10. 6. 2011. Meno výhercu vyžrebujeme a následne zverejníme na portáli svadba.sk 11. 6. 2011.

Parfummania.sk, s veľkým výberom parfémov, vždy nové a zaujímavé akcie!Zapojením sa do súťaže dáva súťažiaci súhlas na použitie kontaktných údajov (e-mailovej adresy) na marketingové účely internetovej parfumérie parfummania.sk
rightend