startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
"Strážny anjel"

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ak máte pri sebe blízkeho človeka, je to ako by ste mali pri sebe anjela. Stará sa o Vás, vedie Vaše kroky, podá ruku vtedy, keď to najviac potrebujete. Nemusíte sa báť, že Vás nepočuje, keď ho voláte a do jeho rúk s dôverou vkladáte svoje srdce. No nie je to užasné?
valentinAko vyzerá Váš anjel? Má hnedé alebo blond vlasy? Je nízky, vysoký, má dvadsaťpäť či tridsať rokov? Hmmm, ak nie je v tejto chvíli pri Vás, skúste si „svojho anjela“ na chvíľku predstaviť. Čo cítite? Lásku? Ak je to tak, potom človek, ktorého ľúbite, má svojho anjela tiež - a ste ním Vy.

Je krásne vedieť, že niekto na Vás myslí, robí si o Vás starosť, túži byť s Vami, chce Vás držať za ruku a šepkať “ľúbim ťa.“ Ten niekto je smutný, ak Vaše srdce plače a teší sa spolu s Vami. Radosť nachádza vo Vašom smiechu a slza, ktorá bolí Vás, bolí i jeho. Ten niekto oporu nachádza v nádeji, nádej v istote a istotu vo Vás.

Dotknite sa svojho milého myšlienkami. Ak nie je v tejto chvíli pri Vás, pohlaďte jeho srdce na diaľku. Ak pri Vás v tejto chvíli je, chyťte ho za ruku a povedzte mu ako veľmi Vám na ňom záleží. Hovorte, čo cítite. Váš spoločný okamih je nádhernou prítomnosťou lásky. Je darom pre oboch.

A vy, ktorí túžbu po „anjelovi“ nosíte ešte len v srdci, nezúfajte. Anjeli existujú i vtedy, ak ich nevidieť. A kedy sa „zjavia“? Vtedy, keď to najmenej čakáme. Môžno ako dobrí priatelia, možno kolegovia, možno okoloidúci na ulici. Ak máte otvorené srdce, nepriehliadnete ich.

Nebojte sa vložiť svoje srdce do rúk Života. Nebojte sa uveriť. Veď láska prichádza, aby sa dotýkala ľudských sŕdc. Len ona má tu moc, urobiť z ľudí anjelov.

autor: Bibiána želisková

P.S. A nezabudnite si dnes, keď je Deň svätého Valentína svojho „anjelíka“ trošku rozmaznávať. Veď láska má tie najkrajšie príchute.


line
line

Diskusia


forum 14.02.2008: admin, Diskusia k článku ""Strážny anjel""rightend