startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Starostlivosť o hostí na exotickej svadbe

line

harmonogram
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Vo chvíli keď svojim hosťom odošlete predbežné oznámenie o mieste a čase plánovanej exotickej svadby, je čas nájsť odpoveď na súvisiace otázky - ubytovanie, program. Možné je aj to, že žiadny z pozvaných sa na podobnej svadbe predtým nezúčastnil a tak budú potrebovať viac usmernenia ako pri bežnej svadbe.
exoticka svadba_02Ak sa chcete vyhnúť úmornému vysvetľovaniu každému hosťovi zvlášť, je vhodné s predbežnou pozvánkou poslať aj svadobný program, dopravné spojenia na miesto konania svadobného obradu a aspoň základné turistické informácie o mieste vášho pobytu.

Či už plánujete dlhšiu svadobnú oslavu alebo len “jednodňový žúr”, dajte o svojich plánoch vedieť v dostatočnom predstihu a uveďte nielen všetky svoje plánované aktivity ale aj všetky možnosti rekreácie mimo stanoveného programu.

Poďakujte prichádzajúcim hosťom za to, že prijali pozvanie na vašu svadbu drobnou pozornosťou na privítanie. Tým môže byť nejaká miestna špecialita, niečo, čo budú potrebovať pri svadobnom obrade alebo nejaký suvenír.

Nech sa už vyberiete kamkoľvek, exotické svadby sú vždy bohatým zdrojom zážitku rovnako pre novomanželov aj pre ich hostí. Poznáte nejaký lepší spôsob ako vykročiť do novej životnej etapy, ako je týždeň strávený v prijemnej spoločnosti rodiny a blízkych priateľov.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 23.11.2006: admin, Diskusia k článku "Starostlivosť o hostí na exotickej svadbe"rightend