startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Správna obuv pre nevestu

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

To, že sú svadobné prípravy nekonečnou reťazou, tu vzrušujúcich inde naopak frustrujúcich podrobností je dobre známy fakt. Nič sa neoplatí prehliadnuť a to platí aj o obutí nevesty, veď väčšinu dňa strávi na nohách.
banner
Obuvajuca sa nevestaNajdôležitejšou vlastnosťou topánok je samozrejme ich komfort, keďže ženích s nevestou väčšinu dňa stoja. Väčšina profesionálnych svadobných poradcov navrhuje budúcim párom, aby si zaobstarali dva páry topánok: jedny na svadobný obrad a druhé na svadobnú hostinu, kde nebude núdza o tanec.

Pri výbere topánok treba samozrejme zohľadniť štýl a materiál svadobných šiat. Nech už bude Vaša voľba akákoľvek, zostane navždy zvečnená na svadobných fotografiách a videozázname.

Niektorí odporúčajú k saténovým šatám aj saténové topánky, sandále, lodičky, mokasíny - to všetko sú možnosti, v ktorých môžete vo svoj deň zažiariť.

Veľmi dôležitá pripomienka - nezabudnite si svoje topánky vziať k úprave svadobných šiat, je to jediný spôsob ako zistiť, že Vám naozaj pristanú. K zložitejším šatám patria skôr jednoduchšie topánky a naopak.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 14.11.2006: admin, Diskusia k článku "Správna obuv pre nevestu"rightend