startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Spomienky sú to najkrajšie, čo nosíme v srdci

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ak by sa dalo vyložiť na ľudskú dlaň všetko, čo srdce ukrýva, čo by v nej bolo? Možno drevený koník ako krásna spomienka na detstvo, možno lekvárové buchty, aké vedela piecť len stará mama a možno nový bicykel, po ktorom sme tak dlho túžili.
fotoalbumA ku tej kope by pribudli spomienky na prvú lásku. A ešte "vysvečko" zo základnej školy a potom košeľa, ktorú sme si obliekli na prvé rande. A kopa by rástla a rástla. Možno by sa nezmestila do jednej dlane a tak by sme museli priložiť i tú druhú. Zrazu by sme objavili radosť, ktorú sme mali, keď sme našli darčeky pod vianočným stromčekom a trochu šťastia, ktoré sme pocítili, keď sme mamičke darovali papierové srdiečko. A k tomu všetkému by pribudli detské slzičky.

Spomienky sú poklady, ktoré nosíme vo svojom srdci. Za každým pocitom jedna spomienka. Niektorá bolí viac, iná menej. Jedno je však isté. Spomienky, teda udalosti, ktoré sme prežili, formovali náš život. Cez okolnosti, situácie, cez ľudí...

Všetko pominie, roky ubehnú, človek zostárne. Ale to, čo si raz uložíme do srdca, to tam navždy ostane. V podobe tých najkrajších spomienok – spomienok srdca.

A tak vám prajem i po tieto letné mesiace tie najkrajšie spomienky v podobe fantastických zážitkov. Nech vám učaruje láska, ktorá rozozvučí nejedno ľudské srdce.

Krásne leto praje www.svadba.sk.

P.S. A nezabudnite pridať fotografie i do nášho fotoalbumu. Určite potešia.

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 04.07.2008: admin, Diskusia k článku "Spomienky sú to najkrajšie, čo nosíme v srdci"rightend