startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Spoločná finančná budúcnosť

line

financovanie
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Vo vašom budúcom spoločnom súžití budú hrať financie určite dôležitú úlohu lebo bez peňazí sa žiť nedá.

MinceNájdite si čas porozprávať sa so svojim nastavajúcim nielen o plánoch svadby, svadobnej noci, či medových týždňoch, ale aj o vašom spoločnom súžití potom.
Vyberte si finančný inštitút a porozprávajte sa s manažérom. Charakteristiky spoločností sú dostupné z mnohých zdrojov (internet, informačné letáky), informácie Vám určite poskytnú i pri prvom stretnutí.
Služby spojené s financiami Vám poskytnú finančné inštitúty, rôzne maklérske firmy, poisťovacie spoločnosti, banky a nezávislí finanční poradcovia. Zistite si, aké služby ponúkajú a aké skúsenosti majú s novomanželmi. Aké máte možnosti v prípade, že budete chcieť sporiť, alebo budete potrebovať pôžičku, poprípade hypotéku.

Spĺňajú služby vaše potreby?

Ak ste sa rozhodli, zhodnoťte svoju finančnú situáciu so svojím poradcom alebo reprezentantom spoločnosti, pre ktorú ste sa rozhodli. Určite vám poradí pre Vás najlepšiu investíciu, dôchodkový fond, poistenie a iné programy na sporenie, ktoré by Vám vyhovovali. Rozhodnite sa koľko a ako chcete šetriť, aké veľké budú vaše pravidelné depozity (nezáleží na tom aké malé). Výnos bude pre vás a vášho partnera v budúcnosti určite prospešný.
Urobte si prehľad Vášho finančného rozpočtu a potrieb na rok. Plánovanie rozpočtu je dynamický proces a môže začať už pred svadbou. Čo si naplánujete dnes, vráti sa Vám zajtra. Tak hurá do toho...

Autor: Katarína Nemjováline
line

Diskusia


forum 10.11.2005: admin, Diskusia k článku "Spoločná finančná budúcnosť"rightend