startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako predísť zlej skúsenosti z online zoznámenia

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ľudia, ktorí zvládli umenie komunikácie, skúšajú svoje šťastie aj na internete a často sa im podarí udržiavať kontakt aj s niekoľkými známosťami súčasne. Prečo iní nemajú toľko šťastia? Najskôr asi preto, že sa často dopúšťajú školáckych chýb.
internet chat_02Začína to hneď výberom internetovej prezývky. Netypické a výstredné pomenovania priťahujú neželanú pozornosť a často môžu odpudzovať tú skupinu záujemcov, o ktorú máte "záujem". Preto radšej zabudnite na „"Sexybabe66" či "hungryfoxXXX" a skúste si vybrať niečo originálnejšie.

Druhou najčastejšou chybou je nedostatočne podrobný profil. Ak svoje predstavy nepopíšete čo najpodrobnejšie, vystavujete sa riziku, že na Vašu ponuku zareaguje niekto, s kým by ste sa za normálnych okolností nechceli stretnúť. Preto buďte pri tvorbe svojho profilu čo najpresnejší.

Zoznamovanie prináša pozitívne aj negatívne zážitky, buďte preto prezieravý a so svojím nápadníkom či nápadníčkou sa najprv dôkladne zoznámte na „diaľku“. Keď sa nakoniec rozhodnete stretnúť, rozhodne tak urobte na verejnom mieste a o mieste svojej schôdzky dajte vopred vedieť viacerým ľuďom.

Na prvej schôdzke rozhodne nikomu nedávajte svoju poštovú adresu, radšej sa predtým stretnite ešte niekoľkokrát.

Svoj profil určite doplňte aktuálnou fotografiou. Niektoré zoznamovacie portály neakceptujú novovytvorený profil bez fotografie.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 24.01.2007: admin, Diskusia k článku "Ako predísť zlej skúsenosti z online zoznámenia"rightend