startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Šaty pre mamu ženícha a nevesty

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ak patríte k matkám, ktorej dcéra sa práve chystá na vydaj, určite dobre poznáte napätie, ktoré zo sebou svadobné prípravy prinášajú. Nejde len o nedostatok času, ale často hlavne aj o „deficitný rozpočet“. Rozmýšľali ste už, čo si na svadbu svojej dcéry oblečiete? Veď ako matka určite neujdete pozornosti a obdivu prítomných hostí.
mama nevestyMatky budúci manželov majú prirodzenú tendenciu zabúdať na seba. Je to prirodzené, veď celý život obetovali výchove svojich detí a svoje potreby pritom odsúvali do pozadia. Preto pri takej jedinečnej príležitosti je užitočné im pripomenúť, že majú právo vyzerať dobre, cítiť sa krásnou a prijímať komplimenty od svadobných hostí.

Dcéry buďte prosím k svojím mamám zhovievavé tak, ako ony boli mnohokrát zhovievavé k Vašim pokleskom, nedostatkom a prešľapom. Áno, svadobný deň patrí Vám, ale direktívne spôsoby výberu šiat určite nikomu a ničomu nepomôžu a Vám nesvedčia.

Šaty pre nevestu a družičky sa obyčajne vyberajú ako prvé. Matka nevesty si podľa nich vyberá doplňujúcu farbu pre svoje šaty v modernom alebo klasickom štýle, podobne aj matka ženícha. Šaty matiek ženícha a nevesty by mali vzájomne ladiť, prinajmenšom vo voľbe strihu. Kostým s drobnými vyšívanými ozdobami patrí dnes k obľúbenej voľbe matiek nevesty.

V prípade, že ste mladšou matkou, môžete vyzerať dobre aj v primeraných šatách bez ramienok so širokou šatkou, šálom alebo vo veste s kožušinovým golierom. Prúžkované kostýmy tiež nie sú zlou voľbou. Mamy neviest s plnšími tvarmi môžu byť tiež elegantné v širokej sukni s dlhou vestou zo zaujímavo vzorovanej látky.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 01.02.2007: admin, Diskusia k článku "Šaty pre mamu ženícha a nevesty"rightend