startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Romantické prekvapenia pre Vašu partnerku

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Žiadny správny gentleman nesmie zabudnúť na všetky "podstatné" sviatky v priebehu roka: Deň zamilovaných, Veľká noc, Vianoce. Nič z toho by mu nemalo robiť problém, veď čo by neurobil pre svoju krásnu manželku alebo snúbenicu.
MasazChce jej dať najavo, že ju miluje bez ohľadu na aktuálny dátum v kalendári a neexistuje nič romantickejšie ako nečakaná pozornosť z vlastnej iniciatívy. V čase príprav na svadbu majú obidve strany starostí viac ako dosť a každý prejav pozornosti poteší. Ponúkame Vám 10 tipov ako romanticky prekvapiť svoju partnerku:

Zaplaťte jej masáž – čo by človek nedal za netušené chvíle oddychu. Dajte svojej nastávajúcej najavo, že viete o jej vyčerpanosti a chcete ju odľahčiť od zbytočného stresu. Po celodennom pobyte v relax centre alebo kúpeľnom zariadení sa bude určite cítiť oveľa lepšie. Ak Vám to peňaženka nedovolí, môžete sa role maséra zhostiť osobne. Stačí olej a šikovné ruky. Výsledok určite poteší obidve strany.

Pozrite si spolu romantický film (aj keď ich neobľubujete). Muži obyčajne dávajú prednosť skôr Stalonemu ako Steelovej, ale pre svoju budúcu manželku radi urobia výnimku a pozrú si „Raňajky u Tiffaniho“ hoci aj tretí raz. A nezabudnú pri tom na malé občerstvenie. To vždy poteší.

Vezmite ju na chvíľu preč od všetkého. V predsvadobnom zhone každému dobre padne vypadnúť na víkend niekam preč. Na chatu, chalupu, na takú malú generálku medových týždňov, ktorá určite prospeje vášmu vzťahu.

Napíšte jej zamilovaný list. Nezabudnite v ňom spomenúť všetky dôvody, pre ktoré chcete práve s ňou stráviť zvyšok svojho života. Použite pri tom pekný listový papier, ozdobnú (možno priesvitnú) obálku. Na tento prejav náklonnosti bude určite Vaša snúbenica ešte dlho spomínať.

KupelDoprajte jej bublinkový kúpeľ a dobrú večeru. Každá žena je rada rozmaznávaná. A vidieť muža pri sporáku v kuchárskej zástere ich tiež poteší. A zatiaľ čo si ona dáva lahodný kúpeľ v pene a pri sviečkach, vy pripravujete špecialitu len pre svoju vyvolenú. A keď to stihnete včas a máte doma dostatočne veľkú vaňu, môžete sa vykúpať spoločne.

Pošlite jej kvety. Kvety „ako blesk z čistého neba“ patria k jednoznačným ťahákom v prejavovaní náklonnosti. Napriek tomu tento fakt mnohí muži podceňujú. A nemusia to byť len klasické červené ruže (aj keď ich má Vaša partnerka rada). Vysondujte aké kvetinové kombinácie sa jej najviac páčia. Tulipány, orchideje, sedmokrásky. Moment prekvapenia je rozhodujúci.

Vezmite ju do klenotníctva. Raz do roka to nie je až také nákladné. Ženy majú rady pekné šperky a veľmi si ich cenia.

Darujte jej peknú hudbu. Skúste zostaviť kolekcie skladieb, ktoré majú pre vás oboch zvláštny význam a pridajte aj všetky jej obľúbené slaďáky. Dáte tým tak najavo, že poznáte jej vkus.

Urobte si piknik. Naplňte v lete piknikový košík všetkými jej obľúbenými dobrotami a „uneste“ svoju nastavajúcu niekam do prírody (trebárs na miesto, kde ste sa prvýkrát stretli).

Buďte vynaliezaví. Každé gesto, ktorým dáte najavo, že svoju milovanú dobre poznáte, poteší. Skúste vymyslieť básničku, nechajte zarámovať jej obľúbený obrázok alebo fotku a keď vás nič iné nenapadne, vypočujte si čo ju trápi. Nemusíte sa pri tom tváriť, že máte v malíčku všetku múdrosť sveta a všetko hneď riešiť. Len trpezlivo počúvajte.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 09.12.2005: admin, Diskusia k článku "Romantické prekvapenia pre Vašu partnerku"rightend