startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Realizácia svadobného dňa

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

V živote je to jednoducho tak. Ak zacítite príjemnú vôňu, vaše zmysly vás okamžite nasmerujú tam, odkiaľ prichádza. Či už je to lákavá vôňa jedla, príjemná vôňa kvetov alebo vzrušujúca vôňa partnera. A ako vonia láska? Láska vonia túžbou po spojení sŕdc naplnených láskou.
nevesta a zenichSvadobný deň premieňa túžbu na skutočnosť. Ako však zabezpečiť, aby "VÁŠ" deň bol dňom naplnených prianí?

V prvom rade je potrebné mať jasnú predstavu o svadbe. Túžite po svadbe v kostole so zvukom chrámového orgánu, alebo uprednostníte exotickú svadbu pod palmovými listami? Zvolíte za miesto oslavy svadobného dňa záhradu a spoločnosť najbližších priateľov? Nuž nech je vaša predstava akákoľvek, v každom prípade je potrebné začať s prípravami v dostatočnom časovom predstihu.

Ako začať? Rozhodnutím, či svadobný deň budete realizovať sami, alebo zveríte prípravu svadobného dňa tímu spoľahlivých ľudí. Jedinečnou príležitosťou na zrealizovanie vašich snov a prianí je svadobná agentúra. Stačí „predložiť“ svoju predstavu a poskytnúť dostatok finančných prostriedkov, potrebných k zrealizovaniu svadobného dňa. Svadobné agentúry sa čím ďalej, tým viac tešia obľube. Vo svojich službách majú zahrnuté všetko, od zaistenia potrebných termínov až po samotný priebeh svadobného obradu. S potrebným prehľadom a skúsenosťami poradia pri výbere, pripravia návrhy s cenníkmi a následne skontaktujú vami vybrané firmy.

Ak však patríte k tým zanietencom, ktorí si všetko najradšej zariadia sami, realizácia svadobného dňa je na vás. Nápomocný v príprave tohto veľkého dňa, by sme boli radi i my. Pamätajte však nato, že mnoho vecí je potrebné zabezpečiť v dostatočnom predstihu. Určite by vás mrzelo, keby šaty, ktoré ste si vybrali, boli k vášmu termínu svadby zapožičané. Taktiež služby fotografa, či kameramana je potrebné zarezervovať si vopred. Ako pomôcku k tomu, aby ste všetko načas „dohodli“ a popritom na nič nezabudli, ponúkame možnosť využitia svadobného plánovača, obsahujúceho zoznam úloh a povinností, prislúchajúcich k zostávajúcemu časovému obdobiu. No skôr, než začnete čosi realizovať, je potrebné stanoviť predbežný finančný rozpočet. V tomto smere je vám plne k dispozícii finančný plánovač, ktorý máte možnosť využívať po zaregistrovaní sa na našom portáli.

Svadba je okamih, keď dvaja vstupujú na spoločnú cestu životom. V žiadnom prípade by však nemala byť dôvodom konfliktu, či ukážkou neschopnosti „kompromisov“. Včasným plánovaním svadobného dňa predídete zbytočnému stresu, ktorý by mohol ohroziť váš svadobný deň.

Veľa šťastných krokov na ceste životom praje vám i vašim blízkym váš svadobný portál www.svadba.sk.

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 25.10.2007: admin, Diskusia k článku "Realizácia svadobného dňa"rightend