startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Cruise šokoval svoju snúbenicu Katie Holmes

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Tom Cruise priam šokoval svoju snúbenicu Katie Holmes, ktorá údajne čaká jeho dieťa, požiadavkou na podpis svadobnej zmluvy. Priviedla ho k tomu zlá skúsenosť z Cruisovho predchádzajúceho manželstva s Nicole Kidman.

Katie ostala po tejto požiadavke logicky šokovaná. Avšak Cruise trvá na podpise predmanželskej zmluvy. Rozvod s Nicole Kidman ho vyšiel veľmi draho (údajne niekoľko desiatok miliónov dolárov) a tak si tentoraz chce poistiť svoj 300 miliónový majetok.

Podľa zmluvy, musí budúca nevesta vydržať pri boku manžela minimálne 5 rokov a až potom bude mať nárok na časť vyššie uvedenej sumy. Za ďalších päť rokov dostane ešte viac, atď.

Je logické, že Katie sa to dotklo. Ako povedal známy tejto dvojice: "Katie prijala tento návrh s plačom. Veľmi ju ranila Tomova nedôvera v úprimnosť jej citov."

Pripomeňme si, že na verejnosti sa táto dvojica prvýkrát oficiálne ukázala spolu v Ríme a ich zásnuby prebehli pod Eiffelovou vežou. Navyše Katie údajne čaká Tomovo dieťa a svadba by mala byť už tieto vianoce.line
line

Diskusia


forum 07.11.2005: admin, Diskusia k článku "Cruise šokoval svoju snúbenicu Katie Holmes"rightend