startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Pozornosti pre svadobných hostí

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pozornosti pre svadobných hostí dodajú svadobnej hostine punc jedinečnosti a hostia dostanú navyše pamiatku na tento výnimočný deň ako prejav vďačnosti ženícha a nevesty za účasť. Svadobnou pozornosťou môžu byť zvláštne sušienky, alebo príručné tašky s monogramom. Záleží len na sume, ktorú ste ochotní za pozornosti minúť.

Darceky pre hostiRozpočet

Odhadnite, koľko financií môžete vyhradiť a podeľte ich množstvom pozvaných hostí, čím získate „jednotkový náklad“. V prípade, že chcete pozornosť ešte zabaliť, pripočítajte si ďalšiu sumu. Je dobré si cenu rovnakej veci overiť aspoň v troch obchodoch, čo už v čase internetu nie je žiadny problém.

Kedy pozornosť hosťom odovzdať

Pozornosti pre hostí môžete rozdať kedykoľvek počas svadobnej hostiny. Istý novomanželský pár vybral ako pozornosť pre hostí darčekové mydlo a použil ho ako menovky pre zasadací poriadok. Na každom mydle bolo vyryté meno hosťa aj s číslom stola, pri ktorom sedel. Inde našli svadobní hostia prekvapenie na stoličke hneď po vstupe do jedálne. Ďalšia možnosť by bola rozdať hosťom pozornosti osobne až pred koncom svadobnej hostiny.

Prečo nespojiť príjemné s užitočným a neponúknuť trebárs niečo z toho, čo sa vám obidvom páči? Trebárs CD s obľúbenými „slaďákmi", či inou hudbou, doplnené o spoločnú fotografiu s dátumom svadby. Na zahodenie nie sú ani drobné sladkosti v darčekovom balení previazané stužkou.

V prípade, že plánujete svadobnú hostinu s nejakým motívom, môžete ako pozornosť venovať karamelky vo farebnom celofáne. K zimnej svadbe sa hodí plechovka teplého kakaa s menami ženícha a nevesty spoločne s dátumom svadby.

Ďalšie návrhy na pozornosť pre svadobných hostí:
  • niekoľko lízanok previazaných stuhou,
  • recept na sušienky od starej mamy aj so vzorkou na ochutnanie,
  • gumené srdce v hodvábnej kapsičke,
  • aromatické vankúšiky so sušenými kvetmi,
  • sklenený pohár s gumovými cukríkmi,
  • spoločná fotografia v ráme s nápisom „Ďakujeme, že ste prijali pozvanie“.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 09.03.2006: admin, Diskusia k článku "Pozornosti pre svadobných hostí"rightend