startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Pohostenie na exotickej svadbe

line

svadobný stôl
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ak ste si ako miesto svojej svadby vybrali známe letovisko je pravdepodobné, že Vám bude ponúkané komplexné riešenie, vrátane stravovania. Ušetríte si tým veľa starostí a ešte k tomu spojíte svadobnú hostinu so svadobnou cestou.

exoticka svadba_01All Inclusive

Aj keď pre našinca môže byť exotická svadba drahšie riešenie ako tá klasická, väčšina cestovných agentúr často ponúka balík služieb, ktorý zahŕňa svadobný obrad, slávnostné pohostenie a medové týždne v jednom.

Svadba mimo sezóny

Ak naplánujete svoju svadbu v exotickej destinácii mimo sezóny, je to ďalšia príležitosť. Veľa letovísk hlavne v tropických oblastiach si svoju krásu zachová po celý rok, ale v sezóne je preplnených len niekoľko mesiacov. Snívate o jarnom Paríži? Svadba v októbri vás vyjde lacnejšie a za ušetrené peniaze si môžete urobiť jarný výlet pod Eiffelovku aj neskôr.

Pozor na poplatky a povolenia

Pravdaže to neplatí všeobecne, ale niekedy Vám rýchly občiansky obrad doma môže ušetriť veľa nepríjemností. Na mieste by ste si len vymenili prstene a vyhli sa tak hromade papierovania.

Oslava v reštaurácii

V prípade, že plánujete svadbu v exotickej destinácii mimo známych turistických centier, výber reštaurácie Vám vyjde lacnejšie ako svadba v hoteli. Aj prístup personálu býva v reštaurácii osobnejší a ušetrite na kateringu.

Svadobný koordinátor

Najatie svadobného koordinátora na mieste exotickej svadby nie je síce najlacnejšie, ale ak si ho môžete dovoliť určite sa Vám to vyplatí. Miestni koordinátori dobre poznajú domáce prostredie a vedia aj to kde sa dá ušetriť.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 29.05.2007: admin, Diskusia k článku "Pohostenie na exotickej svadbe"rightend