startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Pestrofarebné šaty družičiek - trend roku 2010

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Svadba je pre každú ženu jedinečnou príležitosťou vyniknúť a jednou z možností, ktoré sa k tomuto účelu ponúkajú sú pestrofarebné šaty družičiek. Aspoň tak predpovedajú experti na trendoch svadobnej módy pre nadchádzajúcu svadobnú sezónu 2010.
Svadobny uces_01Tajomstvo úspechu pestrofarebných šiat je ukryté v rovnováhe odtieňa a strihu. Šatám s bohatými volánikmi a výšivkami pristane bledoružová alebo uhľová čierna. Naopak ak chcete, aby vaša družička na ceste k oltáru naozaj vynikla, zvoľte výrazný odtieň s minimom ozdôb. Vhodným šperkom pre tieto šaty je tenká retiazka s korálikmi.

K farebným hitom tohtoročnej svadobnej sezóny patrí aj žltozelený odtieň „chartreuse“ pre šaty pod kolená s ramienkami doplnený čiernym opaskom. K osobitným odtieňom, ktoré môžu oživiť šaty družičiek, patrí smaragdovo zelený „Kelly Green“, tradične spájaný s Írskom.

Žltá je farbou leta a jej tóny sú ďalším vhodným kandidátom na šaty nevestinho sprievodu. Pristane všetkým tradičným svadobným materiálom akými sú šifón, satén alebo šantung.

Svadobny uces_01Klasický dojem narcisovo-žltým šatám bez ramienok umocní kryštáľová brošňa alebo perlový náhrdelník, ktorý môže nahradiť aj tenká retiazka s korálikmi.

Tyrkysový odtieň modrej je kandidátom pre jarnú a letnú časť svadobnej sezóny, vhodný pre svadobný obrad pod holým nebom (ideálne pri vode). Tyrkysovému odtieňu pristanú doplnky s kovovým povrchom ako napríklad strieborné alebo zlaté sandále.

Svojich stúpencov si nájdu aj odtiene oranžovej. Sýtočervený melónový odtieň alebo mangový odtieň majú byť trendovým oživením jesennej svadby spoločne s hnedými doplnkami a slnečnicovo ladeným kvetinovým motívom. K obľúbeným sekundantom oranžovej patrí aj slonovinová biela alebo zlatá.

Šaty družičiek sú nezanedbateľnou súčasťou svadobnej atmosféry, preto ak patríte k odvážnym povahám, nie je dôvod nedožičiť svojím družičkám aspoň niečo z najnovších trendov.

spracoval: M. P.line
line

Diskusia


forum 24.03.2010: admin, Diskusia k článku "Pestrofarebné šaty družičiek - trend roku 2010"rightend