startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Paris Hilton sa vraj bude vydávať

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Známa dedička hotelového impéria, speváčka, herečka a návštevníčka každej párty v Hollywoode, Paris Hilton, sa vydá za Stavrosa Niarchosa.
Už pred týždňom preletela "bulvárnym svetom" zaručene pravdivá informácia, že ich svadba sa blíži. Potom však Hiltonovej hovorca povedal, že žiadna svadba sa nekoná a v najbližšom období ani konať nebude. Teraz však informáciu a zasnúbení a blížiacej sa svadbe prezradila sama Paris svojím priateľom. Britský denník cituje jej slová: "Je to pravda, budem sa vydávať."

Podľa "budúcej nevesty" jej má s prípravou svadby pomáhať odborníčka na svadby a bezproblémové manželské spolunažívanie - Britney Spears. Veď je predsa tradíciou, že neveste pomáha hlavne jej najlepšia priateľka a v poslednom čase svet nepozná lepšie kamarátky ako je Paris Hilton a Britney Spears. Paris dokonca pomohla Britney prekonať ťažké chvíle po rozvode s manželom Kevinom Federlinom. Tá pomoc bola síce svojská, ale bola. Po rozvode napríklad nepomáhala kamarátke s výchovou detí ale každý večer spolu vyrážali na nejakú párty. Preto aj napriek tejto Hiltonovej ochote pomáhať iným v ťažkých chvíľach, je "nepochopiteľná" určitá nespokojnosť Stavrosovej rodiny (aj táto rodina má na účtoch zopár miliónov) s výberom budúcej nevesty.

Paris ešte nestanovila presný dátum svadby, no chce, aby sa svadba konala v Los Angeles a taktiež chce veľkú oslavu v Grécku.rightend