startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Pamela Anderson chystá svadbu

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pamela Anderson a Kid Rock chystajú svadbu, ktorá by sa mala konať 29. júla na jachte blízko Saint-Tropez, kde Pamela oslávila 39. narodeniny.
"Som konečne pripravená znova sa vydať. Vychovávala som svoje deti sama a verila v zázrak. A tak môj zázrak prišiel a odišiel. A potom sa vrátil späť lebo vedel, že jedného dňa zistím, že nedokážem bez neho žiť. Cítim sa konečne slobodná, zamilovaná a šťastná".

Pamela už má za sebou manželstvo s Tommym Leem, ktoré trvalo od roku 1995 do roku 1998. Z tohto manželstva má dvoch synov, Dylana (8) a Brandona (10).

Pamela a Kid Rock (skutočnym menom Robert Richie) začali randiť v jari 2001 a v apríli 2002 sa zasnúbili. V júni 2003 však prišiel rozchod. "Slovo, ktoré ma teraz najlepšie opisuje je "slobodná", povedala vtedy Pamela.

Ale ako sa zdá, staré city sa vrátili späť tento mesiac na jachte v Saint-Tropez. Kid Rock vtedy povedal: "Bolo to ako keby sme sa nikdy od seba neodlúčili. Pamela tam bola aj so svojimi deťmi a bolo milé vidieť ich. Bolo to nádherné. Milujem ju až za hrob".rightend