startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Oživenie krátkeho svadobného účesu

line

svadobné účesy
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Krátke účesy môžu byť zábavné, bláznivé ale aj ušľachtilé. V dnešnom článku Vám ponúkame niekoľko rád, ako si vybrať svadobné šaty a doplnky v prípade, že si na svoju svadbu vyberiete práve tento typu účesu.

Kratky uces nevestyDoplnky

Ku krátkemu svadobnému účesu sa dobre hodia jemné hrebene, ihlice do vlasov, trblietavé perly alebo šperky do vlasov. Vhodným doplnkom krátkeho svadobného účesu je aj čelenka vykladaná trblietavými kamienkami.

Strapatý účes

Tým nechceme naznačiť, že by ste vo svadobný deň mali ísť pred oltár či na radnicu tak, ako ste vyšli z postele, ale jemné strapaté kučery určite neveste s krátkym účesom pristanú a pritiahnu pozornosť okolia.

Vlny

Ďalšou možnosťou ako oživiť krátky svadobný účes sú vlny, ktoré mu dodajú príťažlivý tvar a eleganciu. Doplnené sponou do vlasov alebo baretkou dotiahnu Váš svadobný vzhľad takmer k dokonalosti.

Kvety

Žiadna nevesta nepokazí svoj účes, ak sa ho rozhodne doplniť kvetom. Rovnako to platí aj pre krátky účes, ku ktorému sa hodí napríklad gardénia. Tá má sviežu klasickú farbu a vôňu, ktorá účesu dá ten pravý nádych.

Ak sa pri prvom výročí svadby nechcete pozerať do svojho svadobného albumu s rozpakmi, nemali by ste sa pri výbere doplnkov ku krátkemu svadobnému účesu nechať uniesť najnovšími módnymi výstrelkami. Nechajte sa viesť prirodzenými možnosťami svojich vlasov

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 03.04.2007: Danielik, re: Diskusia k článku
forum 27.03.2007: admin, Diskusia k článku "Oživenie krátkeho svadobného účesu"rightend