startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Oženil sa Matt Damon

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Známa hollywoodska hviezda Matt Damon (34) sa v piatok tajne oženil so svojou argen- tínskou priateľkou Luciana Bozan (29). Tá je údajne v treťom mesiaci tehotenstva. Damon, inšpirovaný svojim posledným filmom Syriana, sa nedávno nechal počuť, že by sa rád stal otcom aj v reál- nom živote.

Pre novomanželku je tento zväzok už druhý v poradí a prináša si doň aj svoju sedemročnú dcéru Alexiu. Argentínčanka pracovala kedysi ako barmanka v známom nočnom klube v Miami. V súčasnosti sa však zaoberá bytovou architektúrou.

Mladomanželský pár sa zoznámil pred dvoma rokmi a minulé leto Matt predstavil Lucianu svojim rodičom. Podľa Mattovho brata Kyla, tvoria mladomanželia skvelý pár a aj preto je Kyle zo svadby nadšený.

Matt Damon sa preslávil predovšetkým filmom Dobrý Will Hunting. Ďalej hral vo filmoch Zachráňte vojaka Ryana, Čarodejník, Ocean’s eleven, Ocean’s twelve, či Bournov mýtus, ktorý mu priniesol veľké uznanie. Na striebornom plátne debutoval v komédii Pizza Pizza, kde sa mimo neho prvý krát na plátne predstavila aj Julia Roberts.
rightend