startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Originalita v svadobnom prevedení

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ak nosíte originálne šaty, máte radi originálne nápady a žijete originálny život, určite sa nevyhnete otázke: „A čo tak originálna svadba?“ Ak u svojej polovičky nájdete odpoveď a nadšenie uchváti vás oboch, potom je ten správny čas a priestor na originálnu a svojim spôsobom netradičnú svadbu.
svadba pod vodouĽudia, ktorým originalita nechýba, zväčša „vedia čo chcú“. Dominantnosť myslenia, konania a rozhodovania sa prejavuje životným štýlom a ten bude výrazný i v prevedení svadby.

Svadba na lodi

Jednou z možností je svadba na lodi. Uchvátila vás táto predstava? Tak sa ňou nechajte unášať. Vlny myšlienok nájdu realizáciu v niektorej z lodných spoločností, ktoré takéto služby poskytujú. Či pôjde o plavbu na niektorej zaoceánskej lodi (malá svadba v okruhu blízkych ľudí), alebo „zakotvenú loď“, to záleží od výšky vášho konta. Každý špás niečo stojí. Avšak elegancia lodného personálu, drevená paluba, výhľad na riečnu hladinu, to sa každý deň nevidí. S pohárom sektu, pohľadom na hviezdnu oblohu a výskotom svadobných hostí si domov odnesiete tie najkrajšie spomienky „na okamihy šťastia strávené na vodnej hladine.“ Ak vás táto predstava oslovila, nečakajte ani minútku a ihneď si zabezpečte miesto „na lodi vašich snov“. Šťastnú plavbu.

Svadba v zámockom hoteli

História je bránou života. Vstupnou bránou do života vo dvojici môže byť zámocký hotel, kaštieľ, či historická budova, poskytujúca možnosť svadobnej hostiny. Majestátnosť okolia, zeleň, park - to všetko dotvára celkový dojem. Nevymazateľnou pečaťou v klenotnici spomienok budú i svadobné fotografie, dýchajúce históriou objektu. Takáto svadba sa bude niesť v duchu majestátnosti, pompéznosti. Viete si to predstaviť? Štýlové zariadenie miestností, rozprávková výzdoba, satén, veľkolepá svadobná tabuľa - kúsok histórie v prevedení prítomnosti. Ak takúto svadbu zavŕšite jazdou „v rozprávkovom koči“, romantike svadobného dňa nebude nič chýbať. Rozprávkovo krásna nevesta s rozprávkovým princom, družičky s lupienkami kvetov v košíku. Veľkolepé. A čo tak svadba na hrade? Dobové kostýmy, zámocka hudba, čaše, pečená prepelica. Že sa vám to všetko sníva? Nuž dajte farbu svojím som. Napr. biela - farba čistoty a nevinnosti a dúhovo modrá. Myšlienky tvoria svet. Nebojte sa premýšľať.

svadba v baloneSvadba v štýle záhradnej párty

Obrázok ako z filmu. Svadba v širokom kruhu priateľov vo forme „záhradnej párty“. Tento spôsob oslavy je o čosi voľnejší, prirodzenejší a nevyžaduje strojenú majestátnosť. Čerstvý vzduch pohládzajúci dušu, myseľ uvoľnená pokojom. Koberec zakvitnutý kvetmi, modrá obloha, baldachýn zákutia stromov. Ak patríte k vyznávačom prírody, pouvažujte nad výnimočnosťou takejto svadby. S jej realizáciou vám ochotne pomôže ktorákoľvek svadobná agentúra. Stačí zavolať a predstavy sa stanú skutočnosťou.

Originalite sa medze nekladú

Možností na originálnu svadbu je podstatne viac. Svadba v ponorke, svadba počas letu balónom, či svadba v krajine zaliatej slnkom. Nech je vaša predstava svadby akákoľvek, pamätajte na to, že svadba má byť okamihom, na ktorý sa nezabúda. O jej prevedení a štýle rozhodujete vy a vaša originalita. Nechajte sa ňou inšpirovať.

Veľa šťastia

spracovala: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 10.04.2008: admin, Diskusia k článku "Originalita v svadobnom prevedení"rightend