startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Organizujete si svoju svadbu sami? Staňte sa odborníkom za menej ako deň!

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Kniha “Zázraky každodenného života” je romantickou novelou o láske, sklamaní a prekonávaní strachu, inšpirovaná skutočnými zážitkami z prostredia umeleckej a svadobnej agentúry.
-- PR článok --
Príbeh odhalí čitateľom zákulisie aj podnikateľskú stratégiu Agentúry Daisy. Zároveň ponúka náhľad na každodennú prácu so všetkými radosťami a starosťami, ako aj výber tých najzaujímavejších a najkurióznejších skúseností za sedemročné obdobie.

Príbeh graduje vďaka romantickej zápletke zakázanej lásky dvoch postáv. Mladá a príťažlivá hrdinka Klára sa napriek nesúhlasu rodiny rozhodne zamestnať v umeleckej agentúre. Stáva sa z nej koordinátorka spoločenských podujatí a jej dovtedy jednotvárny život sa začína komplikovať. Je nútená vzoprieť sa nepriaznivým okolnostiam aj vlastnému strachu. Napokon, keď je pre pomoc druhému rezignovane ochotná obetovať čokoľvek, nečakane nachádza vlastné šťastie.

Či už teda stojíte pred veľkým krokom uzavretia manželstva, snívate o práci v umeleckej sfére, alebo hľadáte odpoveď na otázku, ako sa dá byť v dnešnej dobe šťastní a úspešní, táto kniha je určená práve Vám.

Zazraky kazdodenneho zivotasmall

O svoj recept na šťastie a úspech sa s vami podelí: Marián Čekovský, Milan Plačko, Roman Timko, Martin Husovský, Miro Procházka- Bogieman, Zsolt M.Tóth, Silvayovci a Šimon Svitok.

Viac informácii o knihe nájdete na: www.agenturadaisy.sk

Knihu si môžete objednať mailom, alebo telefonicky na:
agenturadaisy@agenturadaisy.sk, 0918 492 199 – Ing. Daniela Bérešová


logo-agentura-daisyrightend