startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Očarujúci svadobný tanec

line

svadobné zvyky
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Zažili ste to? Alebo ešte len v kútiku duše po tom túžite?
-- PR článok --

Svadba

Svadobný tanec s milovanou osobou

Vyvoláva v nás pocity, ktoré sú len ťažko porovnateľné s bežným prežívaním spoločných zážitkov dvoch ľudí, ktorí sa milujú. Svadobný tanec je príležitosť, kedy to môžeme povedať celému svetu a zároveň prežívať intenzívny pocit vzájomnosti a spojenia.

Venček

Tanec s vlastnou dcérou alebo synom po prvýkrát na verejnosti

Po prvýkrát pred očami spoločnosti máte pocit, že z vášho malého dieťaťa sa stal váš partner, ktorého chcete rešpektovať, a pred ktorým chcete stále ostať ten úžasný otec alebo mama. Hovorili ste mu, že vedieť dobre tancovať patrí k základnej spoločenskej výbave.

1. Dámska Spoločnosť vstúpila na náš „tanečný“ trh v pravom čase, keď „horúčka“ Let’s Dance stúpa. Prináša možnosť pripraviť sa na slávnostné nezabudnuteľné chvíle intenzívnymi víkendovými kurzami tanca, ktoré vedú špičkové osobnosti slovenského tanečného umenia. Miloslav Dekánek je členom tanečnej školy Gala Dance Club v Bratislave, ktorý už existuje viac než 15 rokov a medzi jeho najväčšie úspechy patria tituly Majstrov Slovenska v štandardných a latinsko-amerických tancoch. Spolu s Janou Kukučkovou tvoria absolútne zohratý profesionálny pár s vynikajúcim prístupom k záujemcom o spoločenské tance.

Prvý tanec môže vyzerať aj takto:alebo takto:alebo aj takto:
rightend