startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadba v zime

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Hovorí sa, že máj je lásky čas a teda najvhodnejší čas na svadbu. A tak sa táto životná udalosť už akosi automaticky spája s teplým počasím alebo hoci aj s hustými oblakmi prepúšťajúcimi tu a tam široké stuhy slnečných lúčov. Čo nám však ponúkne zima?
zimna svadbaAj zimná svadba má svoje jedinečné čaro, ktoré ľudia často prehliadajú. Oddajte sa na chvíľu príjemnej predstave praskajúceho krbu ozdobeného imelom, borovicovými alebo smrekovými vetvičkami, ktorých vôňa presakuje každým kútom miestnosti. Cítite to teplo krbu a útulnú atmosféru? Svadba „mimo sezóny“ to sú aj viac voľnejšie kapacity v ubytovaní pre hostí a väčší výber miestností pre svadobnú hostinu.

A neposlednom rade je to krásne zasnežená krajina ako ideálne romantické pozadie svadobných fotografií. Nahraďte svadobnú limuzínu svadobnými saňami či kočom ťahaným koňmi a idylka je takmer dokonalá.

Teplé farby ako slivková, kakaová alebo purpurová sú v kombinácii s bielou vhodnou voľbou pre svadbu v tomto období. Zimnému šatníku všeobecne vládne viacvrstvové oblečenie, hutnejšie tkaniny a elegantné strihy vo viktoriánskom štýle. Doplnené plášťom či veľkým šálom sú vhodným príkladom zimných svadobných šiat.

Ku kvetinovej výzdobe zimnej svadby patria prýštec najkrajší s ľudovým názvom "vianočná hviezda", amaryllis či už spomínané imelo. Vianočné svetelné reťaze dodajú každej svadobnej oslave tú správnu slávnostnú atmosféru.

Medzi pozornosťami pre svadobných hostí by nemalo chýbať tradičné vianočné pečivo ako je perník v tvare snehuliaka, vianočnej hviezdy či snehovej vločky.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 06.12.2006: admin, Diskusia k článku "Svadba v zime"rightend