startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Svadba a daždivý deň

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Plánovali ste tento deň už od chvíle, keď ste si prvýkrát vyskúšali mamine lodičky. Všetko ste si starostlivo naplánovali, objednali, rezervovali, potvrdili a zaplatili. Urobili ste všetko pre to, aby bol váš svadobným deň tým najúžasnejším a keď sa v TO ráno zobudíte a pozriete z okna von, prší. Nastal koniec sveta?
Uprsana svadba_01Počkajte chvíľu. Daždivý deň nemusí byť až taká zlá vec ako by sa to na prvý pohľad mohlo zdať. V tomto článku uvedieme niekoľko príkladov, ako sa s podobnou situáciou vyrovnať.

Romantika

Prvou veľkou príležitosťou, ktorej sa môžete chytiť, je príležitosť pre romantiku. Dážď navodzuje intímnu a očarujúcu atmosféru. Medzi najkrajšie dni v živote predsa patria ja tie, keď vás zobudí dážď jemne klopkajúci na okná a vy viete, že nemusíte vstávať do práce, či do školy. Chce sa nám ešte viac zababušiť do perín a pritúliť sa k niekomu blízkemu. Využime príležitosť a vnímajme dážď ako očistné vykročenie do nového začiatku. Čo viac si už môže romanticky založená nevesta priať?

Fotografie

Verte, alebo nie, dobrý fotograf dokáže urobiť pútavé fotografie aj pri daždivom počasí. Jemná hmla, dúha a slnečné lúče mu k tomu na dôvažok poskytnú potrebné "rekvizity". Dažďové kvapky na oknách a kapote auta, drobné kvapky na kovovej bráne alebo živom plote sú vynikajúcou príležitosťou ako môže predviesť svoje remeslo v plnej kráse.

Farebne dazdnikyPestré dáždniky, družičky snažiace sa obísť mláku v ceste, mladomanželský pár pod spoločným dáždnikom, či piknikovým obrusom, to je len niekoľko pekných momentov, ktoré môžu obohatiť Váš svadobný album. Čiernobiela fotografia podobné zábery ešte viac ozvláštni.

Kvety a mejkap

To isté platí aj pre svadobný mejkap. Je oveľa ľahšie udržať si pekne nalíčenú tvár pri zatiahnutej oblohe. Netreba sa obávať, že ho pokazí pot a ani svadobné fotky nebudú pri profesionálnej šikovnosti vyzerať zle.

Takže zapršaný svadobný deň nakoniec vôbec nemusí byť zlým snom. Nezabudnite, že pokojná nevesta dodáva dobrú náladu aj všetkým vo svojom okolí a to bez ohľadu na to aké je práve vonku počasie.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 30.08.2006: nika.r, re: Diskusia k článku
forum 02.06.2006: admin, Diskusia k článku "Svadba a daždivý deň"rightend