startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Nezmeškajte: tipy na svadobné účesy!

line

svadobné účesy
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Šaty, farár, jedlo, budúci manžel a samozrejme dokonalý účes – to je len zlomok vecí, na ktoré pred „dňom D“ nesmiete zabudnúť. Už viete, aký účes chcete a ako ho vytvoriť? Poradíme vám, ako sa stať nevestou roku!
-- PR článok --
uces-nevesty

Spoločenské účesy na 100 spôsobov

Vyčesané vlasy sú najčastejšou voľbou neviest. Pýtate sa prečo? Je to praktické v prípadoch nepriaznivého počasia (vietor), lepšie sa na ne upevňuje závoj a všeobecne sa tieto účesy považujú za znak elegancie. Na druhej strane sa čím ďalej tým viac neviest uchyľuje k jednoduchším účesom. Či už z finančných dôvodov, alebo proste preto, že vám to pristane si môžete krásny a jednoduchý účes vytvoriť doma spolu s kamarátkami. Nebojte sa toho!

Tip: Dávajte si pozor na rozpustené vlasy. Veľmi ľahko strácajú objem a môžu spôsobovať trochu problémy v prípade, že ich máte dlhšie. Ak po nich veľmi túžite, vyzbrojte sa tužidlom na vlasy pre objem a tiež lakom na vlasy.

Účes z domácej výroby

Vlasy sú korunou krásy a na svadbe to platí stonásobne. S trochou kreativity si môžete vlasy poľahky upraviť podľa svojho štýlu a charakteru. Do vlasov si môžete pridať rôzne ozdoby a bižutériu. Ak k tomu si domov pozvite kamarátky a dokonalý účes je na svete!

Drdoly, zapletané vrkoče alebo buchty môžete vyčesať vysoko, až na vrchol hlavy, alebo nízko ku krku, môžete ich kombinovať s cestičkou na stred či nabok, tak dobre ako s ofinou rôznych štýlov. Záleží to na vašom type tváre. Vlasové doplnky vám poslúžia na vytvorenie unikátneho svadobného účesu. Myslite na to, že doplnky musia ladiť so svadobnými šatami a účesom.

nevesta-so-zavojom

Čo to máš vo vlasoch?

Vlásenky, ozdobné sponky, čelenky a diadémy so šperkami, osadené kamienky vyzerajú proste štýlovo. Páči sa vám čipka? Pokojne po nej siahnite. Vo vlasoch bude vyzerať extravagantne no vkusne. Do módy sa po svadbe princa Williama a Kate Middleton vrátil závoj. Už to nie je staromódna záležitosť!

Tip: Kvety, kvety a ešte raz kvety - vo vlasoch vyzerajú obzvlášť atraktívne. Perfektne ladia s romantickými svadobnými šatami a hravým účesom. O vhodnosti živých kvetov sa poraďte s kaderníčkou. Istotou sú látkové kvetiny, ktoré vyzerajú veľmi dobre a nevädnú.

Aký účes je ten váš?

Máte svadobné šaty s čipkou, či volánmi? Nedbalo zopnuté vlasy dodajú vášmu vzhľadu romantický vzhľad. Uhladené účesy sú zase dobrou voľbou k jednoduchým šatám. Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek účes, nezabudnite si ho aspoň jedenkrát otestovať. Aby ste si boli isté, že vám vydrží krásny po celý večer.rightend