startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
New Yorská noc uzavretá vo fľaši: 212 Sexy

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Carolina Herrera, Lady štýlu a elegancie, mohla by byť aj veľvyslankyňou New Yorku, pretože legendárny parfém Carolina Herrera 212 bol inšpirovný jej milovaným mestom, ktorý je nevyhnutným príslušenstvom pre elegantný Manhattan.
-- PR článok --parfumplaza-212-sexyparfumplaza-212-sexy


V roku 2005, úspešne sa dostala na trh jej nová verzia vône 212 Sexy, mladá, ženská a neodolateľná vôňa mestských žien.Parfém bol inšpirovaný New Yorskou bujnou nocou, zmyselnosťou a pokušením. Zmiešané sú mandarinka, bergamot a ružové korenie. Už pri prvom fúknutí, na koži cítiť čerstvá ale korenistá vôňa. Robustný charakter muškátu, exotická vôňa parfumplaza-212-sexygardénie a lahodná cukrovovatová vôňa vytvára dievčenským pôvabom kyticu. Orientálne znaky, vanilka a santalové drevo sú základom ženskej vône, z ktorej urobí štipka pižma démonickú.

Aj fľaša parfému je jedinečná. Fialové sklo uzavreté do matných kovových valcov, symbolizuje harmóniu medzi vášňou a jemnosťou. Podobne ako všetky produkty Carolina Herrerovej - či už sú to oblečenie, šperky alebo parfumy - 212 Sexy je tiež nekonečne elegantný, vkusný, a nositeľka vône môže na sebe cítiť aristokratické kúzlo Herrerovej.

parfumplaza.sk
rightend