startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Kate Moss a Pete Doherty sa zasnúbili

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Po víkende strávenom vo Florencii sa modelka vrátila do Británie aj s novým diamantovým prsteňom. Uskutočnili sa v Taliansku zásnuby?
Dvojica strávila romantický víkend vo Florencii, kde ich svedkovia zazreli ako si prezerajú výklady zlatníctiev. Do jedného obchodu vbehol aj Pete a kúpil pre svoju milovanú diamantový prsteň. Očitý svedok uviedol: "Obaja vyzerali ako zaľúbení teenageri ale čo sa týka prstena, brali to vážne. Nie je isté, že ide o snúbný prsteň ale vyzeralo to, že to snúbný prsteň je."

Kate sa po prílete do Londýna snažila prsteň zakryť spusteným rukávom, no ako sa zdá, novinári po výpovediach svedkov z Florencie, presne vedeli, že sa majú pozerať na modelkinu ruku.

Mimochodom, Dohertyho strýko potvrdil, že nastávajúca manželka jeho synovca je tehotná. Kate stanovila pre Dohertyho zopár pravidiel, ktoré musí dodržať, inak zruší ohlásenú svadbu: Pete sa musí zbaviť drog, prerušiť kontakt so svojimi "priateľmi", musí jej volať trikrát denne, musí prerušiť styky s členmi kapely a dve hodiny denne musí venovať písaniu poézie a hudby.rightend