startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
MK-SERVIS - záruka vynikajúcej zábavy

line

hudba
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Chcete, aby na vašej svadbe bola tá správna zábava? Tím mladých a skúsených ľudí zo spoločnosti MK-SERVIS je pripravení postarať sa o vašu zábavu a dobrú náladu.
-- PR článok --
Milí budúci mladomanželia, dovoľte, aby sme Vám hneď na úvod zapriali veľa úspechov na Vašej spoločnej ceste životom. Spoločnosť MK-SERVIS má v oblasti realizácie svadieb 11-ročné skúsenosti. A preto sa nám pokojne môžete zveriť do rúk a my sa postaráme o perfektné prevedenie Vašej svadby po hudobnej stránke. Naši Dj´s sú profesionáli a prešli veľmi náročnými hudobnými a moderátorskými previerkami. Sú to ľudia, ktorí vedia dostať do „varu“ aj veľkých domasedov. Majú skúsenosti so svadbami, moderovaním a zabávaním ľudí. Páči sa Vám to? Pýtate sa čím začneme? Malým stretnutím, na ktorom si určime detaily Vašej svadby.

mk-servis

Prečítajte si taký malý ťaháčik, ako inšpiráciu na Vašu svadbu:

Úvod

Pri príchode do budovy sa rozbíja tanier. Črepy pre šťastie musíte pozametať, upratať a svadobčania Vám to úspešne sťažujú. Pozametané črepy opätovne rozkopávajú (víta Vás personál). Ženích prenesie nevestu cez prah (znie svadobný pochod). Je na Vás (poprípade na starejšom), aby ste si hostí usadili (a to už znie kľudná podmazová muzička). Po usadení hostí prichádza prípitok a príhovor k hosťom (najčastejšie v podaní jedného zo svadobných otcov). Po príhovore sa spieva živióóó (ale aj nemusí). Ideme papať! (stále nám hrá pekná kľudná muzika). Ešte kávička, ľudia sa rozprávajú a vládne príjemná atmosféra. Hold a teraz to musí prísť! Že čo???

Úvodný tanec mladomanželov

Valčík? Slaďáčik? Je to iba na Vás. Podľa našich skúseností je to 60% pre valčík, 40% pre slaďák.

mk-servis_02

Zábava

Ktorá je v prvej hodinke (dvoch) vo veľkej miere hudobným žánrom prispôsobená najstarším členom osadenstva. Ľudovky, oldies a pod. Do 24:00 je veľa času a tak stíhame aj nejaké vtipné súťaže a veľa tanečných kolečiek prerušovaných krátkymi prestávkami (jedno kolečko najčastejšie trvá cca 20 min.). Pýtate sa prečo do 24:00? Lebo prichádza

Čepčenie

Tu sú dve možnosti. Prvá, mamka spieva neveste, pričom jej dáva dole veniec a pripevňuje jej na vlasy šatku. Alebo druhá možnosť, pieseň púšťame my. Najčastejšie to je Od Buchlova, alebo Dole Môj Vienok Zelený. Po tomto milom obrade si svadobčania majú nárok zatancovať s nevestou a ženíchom. A prichádza...

Redový tanec

Väčšinou sa to robí tak, že sa určí človek s klobúkom (ktorý mal ženích pri čepčení), do ktorého každý chlap, čo chce tancovať s nevestou, musí dať korunky. Rovnako to platí aj o tancovaní so ženíchom. Po tanci a zinkasovaných peniažkoch sa nevesta ide prezliecť a pokračuje sa v hodovaní a zabávaní do rána bieleho. (Čepčenie je starý zvyk, ktorý sa používa na cca 70 % svadieb, rovnako nie každý súhlasí s vyberaním peňazí pre mladomanželov). Čoraz častejšie vzniká nová situácia, kedy sa čepčenie nahrádza

Sťahovaním nevestinho podväzku

Poviem len toľko, že to robí ženích, a robí to zubami. Je to veľká zábava. (sťahovanie podväzku je vhodné pri menej formálnych svadbách). Ale sú aj také svadby, kde novomanželia zvolia obidve alternatívy. Večer sa ešte len začína... A po 24:00 sa bavíme až do rána...

Čítanie telegramov

Každá svadba je iná. Najčastejšie sa telegramy čítajú pred polnocou, pred čepčením. Najnovší svadobný trend telegramy trošku ignoruje.

mk-servis_02

Doplnkové služby

Karaoke show, video projekcia, laserová, penová, bublinková, pyrotechnická show, kúzelník, kameramani, fotografi.

Video projekcia

Ponúkame Vám možnosť využitia veľkoplošnej projekcie (až do 6,5 m). Hlavnou úlohou a doménou video projekcie je vizuálne zaujať čo najviac svadobných hostí. Ideálne je, kedˇ si klient prinesie doma vytvorenú krátku foto prezentáciu (cca. 8 - 15 min.). Taký malý prelom životom. Fotky od detstva až po prítomnosť. Táto foto prezentácia vie hostí naozaj veľmi zaujať. Ďalšou doménou video projekcie je aj možnosť premietania aktuálne nafotených fotografií, ktoré si nafotíme my na Vašej svadbe (balík fotografovanie 35 euro), poprípade fotografie z Vašich fotoaparátov. Rovnako videoprojekcia obsahuje aj KARAOKE SHOW. Máme 1400 video karaoke klipov rôznych hudobných žánrov domácich aj zahraničných. Karaoke je veľmi obľúbená v neskorších hodinách, v čase najvačšej zábavy. Novinkou je videodiskotéka. Klasická disco zábava podporovaná premietaním videoklipov. Rovnako si kľudne môžete priniesť aj fotky z iných, pre Vás prijemných udalostí (dovolenky, oslavy, a pod.). Verím, že tento balík Vám umocní zážitok z Vašej svadby a rovnako aj hostia budú spokojní.

Samozrejme, že toto je scenár, ktorý je veľmi všeobecný. Vaša svadba musí byť presne podľa Vašich predstáv. Na to slúži naše stretnutie pred svadbou, aby sme si dopodrobna upresnili detaily. Záleží nám na Vašej spokojnosti a splnení Vašich očakávaní. Ok, táák a už nám zavolajte a dohodneme si stretnutie.:-)

Dovidenia...

Marcel KOSÍK - MK-SERVIS
rightend