startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Michael Bublé sa zasnúbil

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Kanadský spevák Michael Bublé sa zasnúbil so svojou priateľkou, herečkou, Luisanou Loreley Lopilato de la Torre. Stalo sa tak ešte v novembri 2009. Potvrdil to spevákov dlhoročný hovorca.
Luisana (22), filmová a televízna herečka, dostala od Michaela (34) diamantový snubný prsteň od Vancouverskeho klenotníka Minichiella.

Spevák hitov "Lost" alebo "Home" sa s Luisanou stretol po jednom zo svojich koncertov v Buenos Aires v Novembri 2008. Stretli sa na párty po Michaelovom koncerte, ktorú usporiadala jeho nahrávacia spoločnosť. Predstavitelia tejto spoločnosti ho chceli zoznámiť s Argentínskou herečkou. Keď ju Michael uvidel, bola to láska na prvý pohľad.

Michael a Luisana dlho svoj vzťah tajili. Aj keď sú obaja dosť pracovne vyťažení, snažili sa spolu tráviť čo najviac času.

Michael už bol zasnúbený so svojou dlhoročnou priateľkou, speváčkou a herečkou Debbie Timuss, s ktorou sa rozišiel v novembri 2005. Viac ako dva roky randil aj s herečkou Emily Blunt (Diabol nosí Pradu), s ktorou sa rozišiel v roku 2008.
rightend