startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Luxusná limuzína pre tvoj svadobný deň

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

„Tak to je paráda! Ak sa rozhodnete vkročiť do manželstva, môžete to urobiť naozaj štýlovo.
-- PR článok --
rai-internacional-01small Z kostola na svadobnú hostinu vás odvezú na superluxusnom aute vykladanom tisíckou Swarovského krištáľov. Jedenásť metrov dlhá čierna terénna limuzína ponúka komfort asi pre 10 až 12 ľudí. „Bežne si ju objednávajú na akcie či svadby bez Swarovského krištáľov, ale sú zákazníci, ktorí vyžadujú aj takúto výzdobu,“ povedal Ivan Romano Rajčok, riaditeľ firmy, ktorá limuzíny prenajíma.

V limuzíne už sedeli také celebrity ako huslistka Vanessa Mae, raper 50 Cent, Pete Sampras či futbalové hviezdy. Mladomanželov ňou viezli už aj do Viedne. Cena trojhodinového prenájmu je 650 eur. Ak by ženích a nevesta chceli vykladanú karosériu limuzíny a dlážku auta posypanú tisíckou Swarovského krištáľov, tak si priplatia ďalších 200 eur.

rai-internacional-02small rai-internacional-03small

V interiéri nájdete tri bary, tri LCD obrazovky i presklenú a nasvietenú strechu. Krištále sa na karosérii udržia aj pri rýchlosti 100 kilometrov za hodinu. To, či vydržia aj jazdu po našich deravých cestách, nie je známe. Tieto luxusné autá, ktorých cena je vyše 330-tisíc eur, sú v Európskej únii len dve. Jedno je na Slovensku a druhé majú Nemci.
rightend