startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Letná pohoda vo dvojici

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Zaľúbeným praje každé ročné obdobie. Leto je však predurčené k tomu, aby letnej romantiky bolo o čosi viac. Čo tak nechať sa na chvíľu uniesť?
banner
par na plaziSpomínate si ako bol kedysi svet gombička? Tak si ho nachvíľku pričarujte. Prišli do mesta kolotoče? Rozšantite svoje detské „ja“. Nemusíte sa predsa vždy správať dospelo. Strohosti a striktného správania je dosť v práci a všade tam, kde si to okolnosti vyžadujú.

Najspontánnejšie sa správame práve vtedy, ak sa nekontrolujeme. Nemusíme byť predsa vždy pod dohľadom rodičov, nadriadených alebo vlastnej prísnosti. Tá od nás neustále čosi vyžaduje.

Detskej bezstarostnosti sa môžete oddávať v náručí svojej polovičky. Vyvádzať spolu kúsky, ktoré by sa síce mame ani svokre nepáčili, ale čo už. Šťastie si predsa tvoríte sami. Tak si vyzujte topánky a vybehnite do dažďa. Roztancujte sa pomedzi dažďové kvapky a buďte šťastní. No nie je to super? Letný dážď osvieži nielen telo ale i dušu. A vy budete mať pocit, že ste najšťastnejší ľudia na svete.

Romantike sa naozaj medze nekladú. Čím viac sa jej poddáte, tým viac sa jej navráti.
Žeby ste z toho dávno vyrástli? Nože skúste...
...zabaliť sa do deky, pritúliť sa jeden k druhému a spoločne počítať plamienky mihotajúce sa v ohni,
... ľahnúť si do trávy a vytvoriť najkrajší obraz spoločného šťastia,
...zadívať sa na nočnú oblohu a v objatí tiel ukrývať pohľad najskrytejších túžob.
A ak pláž prinesie vodu a piesok, požičajte si lopatky a postavte si hrad. Kráľovstvo nesplnených prianí. Na okamih buďte kráľ a princezná. V záludnosti krehkých duší hľadajte cestu k sebe. A až slnko zapadne za obzor, chyťte sa za ruky a nechajte sa unášať predstavami spoločnej budúcnosti. A uleťte riadne ďaleko. Zmeňte sa na černoškov a rituálom tanca uvarte odvar lásky. Čo by ste od života chceli? Napíšte svoj imaginárny účet. Veď jedinou devízou je odvaha a chuť žiť.

No nie je to krásne? Smejte sa kedykoľvek máte chuť. Buďte bezstarostní a bezprostredne podliehajte sladkým opojeniam leta. Ty si a Ja som. Treba niečo viac? Kúsok odvahy a sen, ktorý môžete snívať spoločne.

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 20.06.2008: admin, Diskusia k článku "Letná pohoda vo dvojici"rightend