startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
LEDER MODE – INTERMODA - WEDDING svadobný veľtrh

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Po prvý krát v roku 2007 sa stretnú na bratislavskom výstavisku tvorcovia, výrobcovia a obchodníci s obuvou, módou a novými kolekciami svadobných šiat..
-- Inzercia --
Jarná časť výstav LEDER MODE – INTERMODA – WEDDING vo výstavnom a kongresovom centre INCHEBA EXPO BRATISLAVA otvorí svoje brány už v nedeľu, od 25. do 27. februára, kde predstavia „módu pod jednou strechou“.

Po úspešnej septembrovej prezentácii obuvi a koženého tovaru sa už blíži čas na predvedenie ponuky novej sezóny a zároveň uvedenie nového veľtrhu pod názvom WEDDING svadobný veľtrh, ktorého sa po prvý krát môžete zúčastniť vo výstavnom a kongresovom centre Incheba Expo Bratislava.

leder mode-intermoda-weddingOd nedele do utorka, v termíne od 25.-27. februára 2007 sa uskutoční 3. ročník medzinárodného veľtrhu obuvi a koženého tovaru LEDER MODE, 7. ročník medzinárodnej výstavy módy INTERMODA a premiéra 1. ročníka prezentačno-predajného svadobného veľtrhu WEDDING, ktoré vytvoria spoločne jedinečné a atraktívne podujatie venované móde a kráse.

O odbornú spoluprácu sme požiadali inštitúcie pôsobiace v tejto oblasti, ktoré sa budú podieľať na príprave odborných sprievodných podujatí.

V rámci týchto výstav je vyhradený okrem iného priestor na prezentáciu pre tradičných slovenských výrobcov pod spoločným mottom „Veľtrhy „šité“ na mieru pre malých a stredných podnikateľov“. Našou snahou je v tejto oblasti vytvoriť podmienky, ktoré výrazne posilnia obchodný charakter výstav a hlavne postavenie výrobcov, obchodníkov a módnych tvorcov na trhu.

leder mode-intermoda-weddingPoslaním výstav i naďalej ostáva podpora a rozvoj textilného, odevného, obuvníckeho, kožiarskeho a svadobného priemyslu, s cieľom vytvoriť v tejto oblasti úspešnú tradíciu.

Na základe ohlasov sa predpokladá zvýšený záujem o celú akciu aj do budúcnosti, s čím súvisí i príprava nových odborných programov a doplňujúcich súťaží. Odborná spolupráca sa na jar rozšíri o Slovenský Zväz Výrobných Družstiev a svadobný salón Michelle. Na výstave premiérovo predstavia svoje aktivity, čo prispeje k vytvoreniu kompletnej ponuky v oblasti módy, obuvi a svadby.

Milí vystavovatelia, veríme, že veľtrh podporíte svojou účasťou v rámci jarnej časti a jeho návšteva Vám prinesie veľa kontaktov, inšpirácie a príjemných chvíľ prežitých vo výstavnom a kongresovom centre Incheba Expo Bratislava.rightend