startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Kvetinová výzdoba a vaše očakávania

line

výzdoba
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Kvetinová výzdoba kostola či obradnej siene bude to prvé, čo určí všeobecnú náladu vašej svadby. Správne zvolená kvetinová výzdoba dokáže vzbudiť záujem, vyvolať očakávania, radosť, údiv a naopak nevhodná kvetinová výzdoba prinajmenšom neupúta, ale o tom tu nechceme hovoriť. Naším cieľom je podobnej katastrofe predísť.
Svadobna kyticaÚspech Vašej svadobnej kvetinovej výzdoby záleží na zmysle Vašej kvetinovéj aranžérky pre detail, eleganciu ale aj od skúsenosti a pochopenia Vašej predstavy. Aj ten najvyhlásenejší expert nemusí splniť Vaše očakávania, pokiaľ mu ich jasne a podrobne nepopíšete.

Začnite dôkladným zamyslením sa nad tým, akú kvetinovú výzdobu by ste na svojej svadbe chceli mať a akej by ste sa jednoznačne chceli vyhnúť. Hľadajte v časopisoch, knihách o kvetinovej výzdobe na svadobných výstavách, zúčastnite sa nejakej svadby vo svojom okolí.

Taktiež sa nevyberajte ku kvetinovému dizajnérovi bez aspoň malej ukážky z materiálu svojich svadobných šiat alebo šiat svojich družičiek či inej látky, ktorá čo najviac pripomína farebnú kombináciu, ktorú ste si pre svoj deň vybrali. Skúsený kvetinový dizajnér už bude vedieť ako s touto nápoveďou naložiť tak, aby ste z ponúkaných možností vyťažili čo najviac.

Keď už máte po ruke všetko potrebné, môžete sa vybrať za najbližším kvetinovým dizajnérom. Opýtajte sa známych, prípadne niekoho kto v poslednom čase tiež absolvoval svadbu. Opýtanie nič nestojí a poučiť sa na úspechoch, či pošmyknutiach iných tiež nie je na škodu.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 21.11.2006: admin, Diskusia k článku "Kvetinová výzdoba a vaše očakávania"rightend