startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Kto odprevádza nevestu k oltáru?

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Vaša cesta k oltáru je ten najžiarivejší moment na vašej svadbe. Všetky oči pozerajú len na vás; hostia povstanú aby vám tak vzdali poctu. Skutočne budete v "žiari reflektorov". Aj z tohto dôvodu je otázka výberu partnera, ktorý vás odprevadí k oltáru veľmi dôležitá. Je to veľmi výnimočná úloha a výber "partnera" môže byť zložitý hlavne vtedy, ak máte na výber z viacerých ľudí, spomedzi priateľov a rodiny.
Odprevadzanie k oltaru_01Tradične odprevádza nevestu k oltáru jej otec. Ale čo ak máte "dvoch otcov"? Je tu niekoľko možností. Prvá je tá, že vás k oltáru odprevadia obidvaja otcovia. Alebo si vyberte toho otca, ku ktorému máte bližšie a s ktorým máte lepší vzťah. Porozprávajte sa s nimi. Možno jeden z nich je ochotný odprevadiť vás k oltáru a prenechať tomu druhému inú dôležitú vec, napríklad prípitok na svadobnej hostine. No ak si myslíte, že vaši otcovia sa pri podobnom návrhu urazia, jednoducho vynechajte výber partnera a cestu k oltáru absolvujte "sama" - bez partnera.

Ďalšia možnosť je byť doprevádzaná obidvoma rodičmi. Znova, ak máte "zmiešanú" rodinu, zvážte ako by ste sa cítili pri každej z týchto osôb a prediskutujte
to s každým. Určite nechcete zničiť niekoho city alebo niekoho vynechať - veď na svadbe je ešte veľa dôležitých úloh. Nezáleží na tom, kto čo bude robiť, hlavným cieľom je začleniť nejakým spôsobom každého.

Nielen rodičia vás môžu odprevádzať k oltáru. Možno chcete, aby vás k oltáru odprevadila vaša sestra, alebo dokonca môžete týmto "obťažovať" bratranca,
sesternicu alebo blízkeho priateľa. Nezáleží na tom, či je to ona alebo on, starý alebo mladý. Dokonca je tu možnosť, že k oltáru pôjdete sama.

Je toto vaše druhé manželstvo a máte deti dosť staré na to, aby prijali túto milú povinnosť? Potom vás k oltáru môže odprevadiť váš syn alebo dcéra.

Nezáleží na tom, koho poctite touto milou úlohou. Na čom záleží je to, ako sa budete cítiť vy a čo vlastne chcete. Záleží len na vás ako osobnú a unikátnu svadbu chcete.


line
line

Diskusia


forum 22.08.2006: admin, Diskusia k článku "Kto odprevádza nevestu k oltáru?"rightend