startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Krištáľové svadobné kytice a pierka, verzus živé kvety

line

svadobné kytice
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Krištáľové kvety a svadobné pierka sú ideálnym spôsobom ako urobiť vo svadobný deň niečo výnimočné a zároveň krásne. Rovnako je to skvelá príležitosť pre všetky nevesty, ktorých svadobné šaty zdobia napr. perly, zachovať svadobný motív aj pre svadobčanov.
Krystalove kvetyVýhoda krištáľových kvetov oproti živým spočíva hlavne v trblietavom dojme, ktorý krištáľovému kvetu dodá prechádzajúce svetlo z rôznych uhlov a určite pritiahne aj pohľady všetkých prítomných.

Veľa žien doslova zbožňuje kvety a ak ste jedna z tých, čo majú alergiu na peľ živých kvetov, porcelánové či krištáľové kvety sú niečo pre vás. Môžete ich použiť ako výnimočnú ozdobu len pre vás a vášho nastávajúceho, alebo nimi ozdobiť aj obleky svojich družbov.

Ďalšou výhodou porcelánových pierok a kvetov je ich ľahká prenositeľnosť. Ak sa rozhodnete pre svadbu v exotickej destinácii, môžete si ich jednoducho vziať so sebou.

Udržať živé kvety v dobrej kondícii je úloha nadmieru náročná či už sa o to máte postarať sami, alebo niekto iný. Krištáľové kvety budú vyzerať vždy rovnako dobre bez ohľadu na podnebie a nemusíte pre to nič urobiť. Naviac môžu poslúžiť ako trvalá pamiatka na svadbu nielen vám, ale aj svadobným hosťom.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 03.07.2006: admin, Diskusia k článku "Krištáľové svadobné kytice a pierka, verzus živé kvety"rightend