startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Nicole Kidman a Keith Urban sa vzali

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Svadbu potvrdili aj hovorcovia dvojice. Svadba sa konala v kostolíku Svätého Patrika, ktorý je postavený na skalnatom útese v okrajovej časti Sydney.

Nicolinou prvou družičkou bola jej sestra Antonia, dcéra Isabella bola družička. Dcéra Antonie, Lucia, bola "kvetinová" družička. Na Keithovej strane to bol zasa jeho brat Shane, ktorý bol aj jeho svedkom.

Nevesta mala svadobné šaty z kolekcie Nicolasa Ghesquierea a kytica bola vytvorená z bielych frézií, gardénií a karafiátov.

Nicole sa na svadbu pripravovala vo svojom dome spolu so svojimi deťmi a na obrad sa priviezla spolu s otcom v bielom Rolls Royce.

"Nicole plakala celou cestou do kostola ale aj počas obradu si utierala slzy pod závojom. Bol to najemocionálnejší a najkrajší obrad. Nicole vyzerala vo vznášajúcom sa závoji nadpozemsky. Keď sa na ňu Keith pozrel, vyhŕkli slzy aj jemu. Keď jej nadvihol závoj, pohol sa vpravo, chytil ju a pobozkal. Bol to dlhý vášnivý bozk. Potom sa zrazu to ticho a elegancia zmenili na hlasitý krik. Vyzeralo to ako na futbalovom zápase. Ale keď sa Nicole a Keith pozerali jeden na druhého, bolo to ako keby naokolo boli len oni dvaja. Sú tak strašne zamilovaní. Bola to neuveriteľná svadba,"  povedali prítomní hostia.

Neskôr večer šťastní novomanželia poďakovali za priania ľuďom nielen v Austrálii ale na celom svete.

Toto manželstvo je prvé pre Keitha ale druhé pre Nicole, ktorá bola vydatá za Toma Cruisea od roku 1990 do 2001.
rightend