startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Nicole Kidman a Keith Urban sa vrátili domov uzavrieť manželstvo

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Nicole Kidman a jej snúbenec, country spevák Keith Urban v pondelok vyhlásili, že sa vrátili do Austrálie aby sa tu vzali. Austrálska televízia ukázala Nicole Kidman ako vystupuje zo súkromného lietadla v pondelok, v skorých ranných hodinách.
„Sme veľmi šťastní, že sme späť v Austrálii. Prišli sme domov osláviť našu svadbu s rodinou a priateľmi,“ vyhlásil šťastný pár.

Miestne média priniesli správu, že svadba Nicol a Keitha sa údajne bude konať cez víkend v katolíckom kostole na predmestí Sydney, blízko nevestinho miesta, kde vyrastala. Rodičia Nicole prišli do jej domu v blízkosti prístavu v pondelok. Boli šťastní, že môžu vidieť svoju dcéru ale odmietli prezradiť detaily o svadbe. Kidmanovej dom bol dokonale zabezpečený. Na prednej bráne boli nainštalované kamery a na ulici stála ochranka, ktorá mala zabrániť paparazzom získať nejaké fotografie.

Pár ukončil špekulácie trvajúce niekoľko mesiacov minulý mesiac, kedy oznámili svoje zasnúbenie.

Kaplán Coleman, dlhoročný priateľ rodiny Kidmanových, na otázku, či on odslúži svadobný obrad a či to bude tento víkend odpovedal: „V tomto momente dúfam, že všetko bude OK. Nemôžem vám teraz povedať viac.“ Uviedol len to, že v miestnej kaplnke nebola na tento víkend rezervovaná žiadna svadba, ale v závislosti od počtu hostí môže byť táto kaplnka trochu malá. V januári sa Nicol zmienila o kaplnke ako o možnom mieste, kde by sa mohla svadba uskutočniť.

V roku 2001 Nicol Kidman ukončila 10-ročné manželstvo s Tomom Cruiseom, počas ktorého si adoptovali 2 deti. Kidman a Urban sa stretli v januári 2005 na recepcii po odovzdávaní cien v Los Angeles.

Nicole Kidman, ktorá získala Oscara za úlohu vo filme The Hours sa narodila na Havaji ale vyrastala v Austrálii. Keith Urban, spevák a gitarista, sa narodil na Novom Zélande a vyrastal v Austrálii. V roku 2006 vyhral Grammy za najlepší mužský spevácky výkon s piesňou „You’ll Think Of Me“.

Počas manželstva s Tomom Cruiseom prijala Nicole scientologickú vieru. Ale otec Coleman, ktorý Kidmanovej poskytol predmanželské poradenstvo v súvislosti s anulovaním jej manželstva s Tomom Cruiseom potvrdil, že jej nový partnerský vzťah s Urbanom dokazuje, že scientológia nijako neoslabila jej katolícku vieru. "Viete, pre Nicole je to aj duchovný návrat domov, návrat do kostola a k jej viere v jej starej farnosti,“ dodal kaplán Coleman.

Nedostatočné záruky však nezastavili šialenstvo v Austrálskych médiách. Niektoré médiá oznámili, že hostia prisahali mlčanlivosť o tom, aké šaty bude mať Nicole oblečené.

Na svadbe, ktorá by sa mala konať 25. júna nebudú medzi pozvanými hosťami chýbať Naomi Watts, Russell Crowe, Hugh Jackman ale aj Rupert Murdoch s manželkou.rightend