startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Keď raz, tak vo veľkom ŠTÝLE!

line

foto-video
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Väčšina z nás si svoj svadobný deň predstavuje od malička. Všetko musí byť ideálne a do detailu naplánované, nevesta musí byť nádherná, ženích sa nesmie príliš skoro spoločensky unaviť a všetci sa musia BAVIŤ.
-- PR článok --
Spoliehať sa na tradície ako na záruku zábavy? To je už dnes prežitok. Uistila som sa o tom nedávno. Svadba bola fajn, všetko prebehlo podľa plánu, starejší rozprával akýmsi nárečím, starší sa bavili, mladí svadobčania len krútili hlavou. Nechýbali ani úžasné evergreeny z REPETE, no jednoducho klasika, až do chvíle, kedy sa zjavil ON. Za 10 minút postavil čiernu kabínku, nikto nechápal, kto to je a čo na svadbe chce... Kúzelník???... Hej, svojím spôsobom aj áno, vykúzlil neskutočnú zábavu - začala sa FOTO-mánia!

Fotokabinka-small Každý chcel crazy fotku s nevestou (k dispozícii boli rôzne rekvizity od šašovských nosov, cez model Elvisa až po Playboy-zajačika). Nezvyčajnú pamiatku, ktorej výsledok boli dva identické pásiky so 4 fotografiami, z ktorých jeden dodnes zdobí moju chladničku. Pripomína mi zábavu, ktorú sme v ten deň na svadbe mojej kamarátky zažili.

Druhý pásik aj s veľmi originálnym venovaním skončil vo fotoalbume pre mladomanželov. Spolu s odtlačeným bozkom od môjho rúžu. Takto sa hostia fotili asi 4 hodiny non-stop.

Vyčerpali sme všetky možné pózy, poobliekali družbov za nevesty (smiech). Fotky, ktoré vznikli, jednoznačne pobavili nás všetkých a mladomanželov budú vo fotoalbume baviť ešte pekných pár rokov.

Takéto odviazanie popri tradičnej zábave uvítali všetci hostia od detí až po starých rodičov a neviem sa dočkať, kedy zas pôjdem na ďalšiu svadbu s fotokabínkou.

www.fotolook.sk
rightend