startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Jesenné svadobné kytice

line

svadobné kytice
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Jeseň je virtuózom v miešaní farieb. Hoci v jej čase ubúda denného svetla, nič jej nebráni v tom, aby pestré farby leta pretvorila po svojom na nemenej sýte odtiene žltej, hnedej, oranžovej či červenej. Ak plánujete svadbu práve v tomto období, bola by škoda nevyužiť aktuálnu inšpiráciu.
svadobna kyticaKeby sme mali vybrať jediný kvet, ktorý je najpopulárnejší medzi kvetmi, bola by to určite ruža. Tento kvet je stelesnením zamilovanosti a romantickej krásy. Rovnako dobre však dokážu poslúžiť aj chryzantémy, ázijské ľalie, strelície, karafiáty, astry alebo červené gerbery.

Ak si neželáte, aby bola vaša svadobná kytica príliš tmavá, môžete do nej pridať trochu žltých kvetov. Kontrastom Vám pre tento účel poslúži orchidea, slnečnica alebo žltá ruža.

Odtiene oranžovej tiež môžu poslúžiť ako vhodný prechodový odtieň medzi žltou.
Jej farebný rozsah od medenej po broskyňovú dovoľuje vyniknúť rovnako tmavým ako jasnožltým kvetom. Medzi obľúbené kvety v tejto skupine patria: tigria ľalia, ruža, kala, orchidea a sedmokráska.

Dôležitým jednotiacim materiálom každej kytice je výplň. Vhodná kombinácia farebných listov a rôznych materiálov pomôže vytvoriť dojem jedinoduchého ale pôsobivého celku.

spracoval: M. P.line
line

Diskusia


forum 04.11.2009: admin, Diskusia k článku "Jesenné svadobné kytice"rightend