startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Investícia pod svadobné šaty

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pod svadobné šaty patrí i jemná spodná bielizeň. Tá dotvára kontúry nevesty, zakrýva nedostatky a vyzdvihuje prednosti - veľká úloha pre tak malý kus oblečenia. Nuž milé dámy, rozhodne na nej nešetrite.
spodna bielizenAni by ste si nepomysleli, akú dôležitú úlohu zohráva spodná bielizeň v prípade svadobného dňa. A preto milé dámy, venujte dostatok času výberu spodnej bielizne. I tu platí rovnako ako pri výbere svadobných šiat, radšej vyskúšať viac ako menej. A preto skúšajte, vyberajte, nechajte si poradiť.

Aké kritéria by mala spĺňať

Spodná bielizeň by mala byť komfortná, no zároveň dostatočná na to, aby čo najlepšie plnila svoju funkciu. A preto nepodceňujte jej úlohu. I keď ju nevidieť, dotvára celkový obraz „nevesty“.

Svadba je dostatočnou príležitosťou k tomu, aby ste si dopriali i drahšiu spodnú bielizeň. Pamätajte na to i pri kalkulácii predbežných výdavkov spojených so svadbou. Najideálnejšie by bolo, ak by do vašej spodnej bielizne zainvestoval váš nastávajúci. Veď o jej kvalite sa presvedčí sám. A preto ak sa neviete rozhodnúť a vybrať si zo širokej ponuky, poraďte sa s ním. Muži majú skutočne dobré „oko“.

Vyberte si strih a materiál, ktorý vám najviac „svedčí“. Nesiahajte po čipke, ak ste si vedomá toho, že by mohla spôsobiť alergiu. Spodná bielizeň je vašou druhou kožou. Ak si obliekate šaty s hlbokým výstrihom alebo šaty bez ramienok, vyberte si vhodnú spodnú bielizeň, najmä v prípade podprsenky. Je potrebné, aby držala tvar. Pod uzavreté šaty je najvhodnejší trikot (bodystocking). Dôležitý je materiál. Musí byť mäkký, vzdušný a príjemný na telo. Čo sa týka farby, najvhodnejšou je biela a telová. V každom prípade spodná bielizeň by mala vyzdvihovať váš sexappeal.

Aby boli nôžky krásne

K skupine oblečenia, ktoré pod šatami nevesty nevidieť, patria i jemné pančušky, ktoré sú potrebné i v prípade letných horúčav. Ich farba by mala byť čo najviac podobná farbe šiat a topánok. V prípade, že by ste dali prednosť telovej farbe, zvážte, či ich farba nebude príliš kontrastovať so šatami. Do zálohy si kúpte jedny alebo dvoje, ľahko sa môže stať malá nehoda.

A nezabudnite si kúpiť podväzkový pás. Môžete ho počas svadby vydražiť. Ak je váš nastávajúci odvážny, môže ho z vašej nohy zvliecť a “vystreliť“ medzi slobodných pánov. Kto prvý chytí, je na rade... na ženbu.

spracovala: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 01.04.2008: admin, Diskusia k článku "Investícia pod svadobné šaty"rightend