startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Hotel Mousson****

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Vítame Vás v srdci Zemplína v novootvorenom zrekonštruovanom hoteli Mousson**** v Michalovciach.
-- PR článok --
hotel-mousson-prHotel je zariadený v duchu maliara a grafika T.J.Moussona. 50 izieb de Luxe a 2 apartmány de Luxe Mousson Vám zabezpečia komfort a pohodlie, ktoré si zamilujete. Izby sú plne klimatizované, vybavené luxusnou francúzskom kozmetikou DAMANA a bezplatným pripojením na internet. Sme jediným 4-hviezdičkovým hotelom na východnom Slovensku, ktorý disponuje vlastným rozsiahlym wellness centrom. Po náročnom dni si môžete oddýchnuť v saune parnej, fínskej, bio, aromatickej, alebo bylinkovej. V relaxačnej zóne je k dispozícií hviezdne tepidárium, ľadopád a Kneipov kúpeľ.

hotel-mousson-prV moderne zariadenej reštaurácií spojenej s letnou terasou si môžete vychutnať špeciality nášho šéfkuchára. Vybrať si môžete z jedálneho lístka, alebo denného menu. Dlhoročné skúsenosti šéfkuchára určite ocení každý, kto má rád dobré jedlo spracovávané z tých najčerstvejších a najkvalitnejších surovín. Výnimočnosťou hotela je určite cukrár, ktorý Vám pripraví tie najlahodnejšie zákusky v Michalovciach. Kapacita reštaurácie je 120 hostí. Útulný dizajnový loby bar s kapacitou 20 osôb je ideálnym miestom na posedenie pri výbornej káve. Vybrať si môžete aj z množstva kvalitných vín z našej rozsiahlej vinotéky.

hotel-mousson-prHotel disponuje aj veľkou kongresovou sálou s kapacitou 60 osôb. Je ideálna na menšie svadby, rodinné oslavy, obchodné stretnutia alebo firemné konferencie. Pre potreby firiem sú sály zabezpečené moderným technickým vybavením, klimatizáciou a WI-FI internetovým pripojením. Parkovanie v areáli hotela je samozrejmosťou. Profesionálny prístup našich pracovníkov Vám zabezpečí kvalitný a ničím nerušený priebeh podujatia.

Nech už potrebujete čokoľvek, v hoteli Mousson**** nájdete všetko, čo hľadáte. Dizajn, kvalitu, výnimočnosť, príjemné prostredie, individuálny prístup, profesionalitu a lojálnosť. Príjemný personál je pripravený splniť všetky Vaše želania v duchu

„štyri hviezdičky zaväzujú“.rightend