startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Hollywoodske páry, ktorých vzťahy trvajú už niekoľko rokov

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pokiaľ ide o vzťahy, ani celebrity nemajú patent na šťastné manželstvo. Na druhej strane aj v Hollywoode nájdeme páry, ktorých ľúbostné príbehy môžu byť inšpiráciou aj pre iných.
Aj keď miera rozvodovosti stúpa, páry ako David a Victoria Beckhamovci alebo Gwen Stefani a Gavin Rossdale sú dôkazom toho, že dvaja ľudia hravo zvládnu spolužitie v manželskom zväzku dlhšom ako 10 rokov. Nájdu sa však aj páry, v ktorých sú si dvaja ľudia oporou aj bez sobášneho listu. Napríklad Goldie Hawn a Kurt Russell, dve hviezdy, ktoré sa nikdy nezosobášili, no napriek tomu tvoria pár uz viac ako 30 rokov.

Denzel and Pauletta Washington

Nerozlučná dvojica od roku 1977. Denzel však svoju priateľlku musiel o ruku žiadať na niekoľkokrát, až kým si v roku 1983 nepovedali svoje "Áno".

Colin Firth a Livia Giuggioli

V roku 1996 spojil Colina a Liviu seriál Nostromo. Vzali sa v roku 1997.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Hugh a Deborra-Lee sa zosobášili v roku 1996, teda rok nato, ako sa spoznali.

Meryl Streep a Don Gummer

Po smrti svojho partnera Johna Cazaleho spoznala oskarová herečka svojho manžela v roku 1978. Svoj vzťah spečatili manželským sľubom o rok neskôr.

Neil Patrick Harris a David Burtka

Neil Patrick Harris a David Burtka začali spolu randiť údajne v roku 2004. Svoj vzťah spečatili svadbou v septembri 2014 v Taliansku.

Angela Bassett a Courtney B. Vance

Angela svojho budúceho manžela spoznala na Yale School of Drama v roku 1980, dlho predtým, ako získala Oskara. Manželstvo uzavreli v roku 1997.

Tom Hanks a Rita Wilson

O Tomovi a Rite ako o páre sa začalo šepkať počas nakrúcania seriálu Bosom Buddies. Svoj vzťah zoficiálnili v roku 1988.

Viola Davis a Julius Tennon

Spoznali sa začiatkom roku 2000. Podľa Violininho vyjadrenia bol Julius odpoveďou na jej vyslišané modlitby. Svoj vzťah spečatili manželstvom v roku 2003.

Goldie Hawn a Kurt Russell

Jeden z najtrvalejších vzťahov Hollywoodu začal v roku 1983. Napriek tomu, že nie sú manželmi, ich vzťah trvá už 31 rokov.

Felicity Huffman a William H. Macy

Tieto dve hrdličky, ktoré sa spoznali počas spolupráce s Atlantic Theater Company, si povedali svoje "Áno" v roku 1997.

Kevin Bacon a Kyra Sedgwick

Spoznali sa počas nakrúcania filmu Lemon Sky. Manželstvo uzavreli v roku 1988, teda v roku uvedenia spomínaného filmu.

Snoop Dogg a Shante Broadus

Raper svoju manželku spoznal ešte na vysokej škole. Vzali sa v roku 1997 a tento rok oslávia 25 rokov spoločného vzťahu.

Elton John a David Furnish

Spoznali sa v roku 1993. V roku 2005 uzavreli registrované partnerstvo uznané v Anglicku.

David Bowie a Iman

Muzikant a modelka sa zosobášili v roku 1992, teda 2 roky po ich prvom stretnutí.

Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr.

Povestná iskra medzi nimi preskočila v roku 2000. Rok nato sa zosobášili, aby si následne v roku 2002 vymenili manželské sľuby.

Will Smith a Jada Pinkett Smith

Herečka sa do Willových očí zahľadela v roku 1994, keď sa uchádzala o rolu jeho priateľky v seriáli Fresh Prince of Bel-Air. Jada síce túto rolu nezískala, no v roku 1997 sa stala Willovou manželkou.

Tom Ford a Richard Buckley

Tom mal 25 rokov, ked sa s 38-ročným Richardom v roku 1986 stretli na jednej módnej prehliadke. Detaily ich vzťahu prezradil Tom v roku 2011 v rozhovore pre magazín Out.

Oprah Winfrey a Stedman Graham

Oprah sa so svojím vysokým a pohľadným manželom zasnúbila v roku 1992, šesť rokov od chvíle, kedy začali spolu randiť. Do dnešného dňa však svoj vzťah nespečatili manželstvom.

Sacha Baron Cohen a Isla Fisher

Predstaviteľ Borata svoju lásku stretol v roku 2002. Manželstvo uzavreli až po ôsmich rokoch spoločného randenia.

David a Victoria Beckham

Románik bývalej členky skupiny Spice Girls s futbalistom Davidom Beckhamom, ktorý začal v roku 1997, vyústil v roku 1999 do manželstva.

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

Speváčka skupiny No Doubt sa so spevákom skupiny Bush stretla v roku 1995 na spoločnom turné. Manželstvo uzavreli v roku 2002.

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick

Predtým, než Sarah Jessica Parker v roku 1991 spoznala svojho terajšieho manžela, údajne randila aj s Johnom F. Kennedym Jr. Matthewa si za svojho manžela vzala v roku 1997.

Amy Adams a Darren Le Gallo

V roku 2013 v rozhovore pre časopis Vanity Fair Amy uviedla, že v blízkej budúcnosti sa za svojho snúbenca nevydá. S Darrenom tvoria pár od roku 2002, zasnúbili sa v roku 2008.

Julia Roberts a Danny Moder

Herečka svojho manžela spoznala v roku 2000 počas nakrúcania filmu Mexičan. Vzali sa v roku 2002.

Ozzy a Sharon Osbourne

Keď Sharon stretla speváku skupiny Black Sabbath, mala len 18 rokov. Neskôr nahradila svojho otca na pozícii manažéra skupiny. Pár sa zosobášil v roku 1982.

Beyoncé a Jay Z

Ich vzťah začal niekedy v roku 1999 alebo 2000, keď mala Beyoncé 19 rokov. Ubehlo osem rokov, kým v roku 2008 uzavreli manželstvo.

Ellen DeGeneres a Portia de Rossi

Ich vzťah začal v roku 2004. Manželstvo uzavreli v roku 2008.

Sting a Trudie Styler

Prešlo 10 rokov, kým táto dvojica v roku 1982 uzavrela manželstvo.rightend