startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Hodvábne kvety a súčastná svadba

line

svadobné kytice
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Peľové alergie sú skutočnosťou, s ktorou sa musí vyrovnávať čoraz viac ľudí. Aj keď veľká svadobná kytica je snom každej nevesty, pre alergických ľudí môže byt živá kytica celodenným utrpením. Pre "alergické" nevesty môže byť riešením kytica z hodvábnych kvetov.
Hodvabne kvetyAj keď hodvábne kvety na súčasnej svadobnej oslave nevidíme tak často, ich zvyšujúcu popularitu privíta každá nevesta s alergickými ťažkosťami ako aj každá žena, ktorá má rada trvanlivú kvetinovú výzdobu.

Mnoho neviest, ktoré sa rozhodujú pre hodvábne kvety ako súčasť výzdoby svojej svadby zaujíma, či budú tieto kvety vyzerať dostatočne hodnoverne. Majitelia obchodov so živými a hodvábnymi kvetmi vravia: "Hodvábne kvety, ktoré si môžete kúpiť dnes, sú na prvý pohľad na nerozoznanie od živých. Veľa neviest je prekvapených, že mnohí hostia si vôbec nevšimli, že ich kytica nebola zo živých kvetov".

Výhod hodvábnych kvetov je veľa. Vyzerajú ako živé, nevädnú ani nevysychajú. Na výber máte zo širokej ponuky nielen druhov, ale aj aranžérskych štýlov a väčšinou si môžete vybrať už z hotových kvetinových kreácií.

Čas nehrá pri hodvábnych kvetoch rolu. Po svadobnej oslave ich môžete venovať priateľom, alebo známym, ktorí chystajú svadbu krátko po tej vašej. Tiež sú skvelým darčekom pre ľudí, ktorí sa z akéhokoľvek dôvodu nemôžu vašej svadby zúčastniť. Hodvábnym kvetom neuberie na kráse ani doprava na dlhšie vzdialenosti. Svadobným hosťom môžete na cestu domov venovať aj výzdobu zo svadobného stola, keďže tento druh kvetov si nevyžaduje zvláštnu starostlivosť.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 05.06.2006: admin, Diskusia k článku "Hodvábne kvety a súčastná svadba"rightend