startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Frontman skupiny Limp Bizkit sa zasnúbil

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

"Stretol som úžasnú ženu menom Krista (21) z Rhode Islandu a opýtal som sa jej, či si ma vezme. Ona odpovedala áno a ja teraz môžem pyšne vyhlásiť, že sme sa zasnúbili," povedal Fred Durst (35).
Spevák momentálne režíruje svoj prvý film s názvom The Education of Charlie Banks. Fred Durst chcel povedať túto správu sám, skôr než by sa začali šíriť rôzne klebety. "Je to pre mňa veľmi zvláštne. Milujem život", povedal Fred. Zatiaľ ešte nebol stanovený dátum ani miesto konania svadobného obradu.

V minulosti bol Fredov milostný život vďačným motívom novinových titulkov. V roku 2003 povedal, že prežil krátky románik s Britney Spears, tá však tieto správy poprela. Jeho meno bolo ešte spájané napríklad aj s Alyssou Milano, Paris Hilton a ďalšími.

Fred Durst má 2 deti, dcéru Adrianu (15), ktorú má s ex-manželkou Rachel Tergesen a syna Dallasa zo vzťahu s ex-priateľkou. Fred ďalej uviedol, že momentálne je zaneprázdnený filmom ale po skončení natáčania sa kapela Limp Bizkit vráti do štúdia, aby nahrala nový album.rightend