startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Elegancia v prevedení svadobných mám

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Svadobné mamy prežívajú so svojimi dcérami či synmi svadobný deň naplno. Stoja po ich boku a tak neuniknú pohľadom všetkých prítomných. Musia teda vyzerať skvostne a elegantne.
banner

mama nevestySila a čaro osobnosti

V posledných rokoch pôsobia svadobné mamy veľmi sviežo a mladistvo. Nie je to spôsobené tým, že ženia synov či vydávajú dcéry čoraz mladšie, ale je to výsledok umného spojenia módy s kozmetikou. Elegancia však odráža sčasti i silu osobnosti a tak bez ohľadu na to, či sú svadobné mamy menej alebo viac nápadité, potrebujú svojím spôsobom zaujať, no zároveň ladiť so svadobným párom.

Milé svadobné mamy,

pri výbere šiat a doplnkov by ste mali prihliadať na farbu vlasov, očí, pokožky a objem postavy. Nie každému svedčí to isté. V každom prípade riaďte sa tým, čo sa vám páči. Ak inklinujete k nohavicovým kostýmom, nenúťte sa do šiat. Ak ste typ, ktorý nerád upútava pozornosť, vyberte si tmavšie modely jednoduchších šiat a kostýmov. Avšak nepridávajte si na veku. Nezabudnite, že si môžete dovoliť i výstrednejší doplnok, ktorý váš vzhľad celkovo dotvorí.

Model, ktorý ste si vybrali

Ak ste si model, ktorý sa vám páči našli v predajni či butiku, starostlivo si ho vyskúšajte. Nechajte si poradiť, poprípade vyskúšajte viacero modelov a vyberte si ten, ktorý vám sedí najviac. Skúšaniu venujte dostatok času. Ak máte problém so svojou konfekčnou veľkosťou, pouvažujte nad možnosťou využitia služieb zákazkového krajčírstva alebo krajčírky, s ktorou máte dobré skúsenosti.

Aby pekne ladilo

Ak bude nevesta v snehobielej, potom si môžete pre svoj slávnostný odev vybrať takmer každú farbu, okrem bielej. Ak bude mať nevesta šaty krémovej či béžovej farby, usilujte sa o farebné zladenie. V týchto prípadoch je pre vás vhodná kombinácia béžovej s čokoládovo-hnedou, pistáciová zelená, lilavé odtiene, červená, malinová ale aj čierna. Celkový dojem bude dokonalý, ak budete brať do úvahy farbu obleku ženícha. Ak bude mať ženích sivý oblek (najmä svetlé odtiene sivej), nemali by ste byť v hnedej, okrovej či béžovej.

Nebojte sa doplnkov

Ku slávnostnému odevu neodmysliteľne patria i doplnky. Menšia spoločenská kabelka, pravý šperk či nápaditá bižutéria, správne zladená obuv – to všetko len podčiarkne váš vkus a eleganciu. A nezabudnite na krásne upravené vlasy, decentný mejkap a úsmev, ktorý vás dokonale prizdobí. Takto nádherne krásna si môžete svadobný deň vychutnávať nielen vy, ale i vaša dcéra či syn. Veď kto by nebol na svoju mamu hrdý?

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 22.03.2010: admin, Diskusia k článku "Elegancia v prevedení svadobných mám"rightend