startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Diagnóza: parfém

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Venované tebe, budúca nevesta.
Nechcem ťa dopovať ďaľšou sériou užitočných nakladačiek, ktoré ťa privedú k svadobnému outfitu hviezdy prvej veľkosti. Dnes to bude skutočná svadobná story.
-- PR článok --
Pozvanie od klienta tešilo. Akcia rozihraná v americkom štýle, prepchatá smotánkou, celebritami a týpkami podobného razenia, sľubovala zážitok hviezdnej veľkosti. Na vernosť sa prisahalo pod holým nebom, počasie držalo, dobovému kvartetu noty priali, načančané altánky valcovali noblesou... Nevestinka eňo ňuňo, kostička k nahrýznutiu. Síce nepatrila k bohvieakým mysliteľkám, avšak jej hriechu hodné línie brali hormóny útokom. Ženích, plejboj s parádne vyrysovaným korpusom, oko tiež neurazil. Ani sochársky guru by ho nevytesal lepšie. Nóóó, poviem ti, v roli herca jednoznačne šlape na Oscara.

kolaz-parfemy-exclusive

Nebyť toho osudového parfému, tej prekliatej voňavky, ktorou nás nevesta mocne dusila, bez menšieho zaváhania by som celú túto bohémsku parádičku mohla ukončiť jednou nádhernou romantickou bodkou. Smola smolovitá, stalo sa to, čo by ani mozog hodný Nobelovej ceny nedokázal predvídať. Fujtajbl, zápach kobylincov, konského hnoja, močovky, jednoducho všetkého čo stajňa dá. Bŕŕŕŕŕ! Kosil poctivo a bolo mu "šumafuk" či máš kontá na Kajmanoch alebo je tvoj život jedna veľká finančná srákorka. Teda to bol ale puch, bojového plynu by si sa menej bála. Písať ďalej, plytvanie kyslíkom. Keď si na to spomeniem, dodnes mi z toho šaty razia. Apropó, ak namáhaš závit, čo to bolo za smradľavú herdegbabu a túžiš, aby tvoja svadba bola bez zápachu, neštylizuj sa do póz, klikni a dočítaj svadobnú storku priamo u nás www.parfemy-exclusive.sk.

Náš family obchodík točí o vôňach. Bežných, kričiacich na teba zo všetkých parfumeriek. A potom takých neošúchaných, nedostupných, neznámych. Ušetrím ti prácu klikaním na slovenské e-shopy. Skutočne sme jediní. Vzorky, vialky, mililitrové, málinko väčšie a ešte väčšie bez toho, že by prešla tvojou peňaženkou vlna tsunami, sú tou našou devízou. Topíme sa v tom zase len sami. Nie, že by som sa hrala na študovanú. Na mojej vedomostnej mape s vyfarbovaním prázdnych plôch sa až tak nenadrieš ako pri predavačke podopierajúcej voňavé regále. Štúdia za hranicou a si v inom leveli. Láska na celý život. Ešte stále to necítiš? Potom ti už zostáva len jediné, zdvihni zadnicu zo stoličky a príď sa s nimi zoznámiť k nám osobne.

Sára & Miroslav

autor: Sára
rightend