startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Darčeky pre hostí na plážovej svadbe

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Vaša svadba je za dverami a rozhodli ste sa, že sa odohrá na pláži, ale akosi Vám nenapadá aké doplnky alebo pozornosti pre hostí by ste pre túto príležitosť zvolili? V dnešnom článku Vám ponúkame trochu inšpirácie.
banner

exoticka svadba_01Kahančeky

Osvetlenie vo forme priehľadných nádob so vzorom a kahancami vo vnútri, ktoré môžu poslúžiť aj ako pozornosť pre hostí alebo ozdoba svadobného stola. Okrem plážovej svadby môžete tento druh dekorácie využiť aj na predsvadobných oslavách alebo rozlúčke so slobodou.

Sada sviečok v ozdobnom balení

Darujte svojim hosťom na cestu domov kúsok z atmosféry pláže prostredníctvom dekoratívneho balenia čajových sviečok s malými mušličkami a trochou piesku priamo z miesta činu.

Plážové šľapky ako držiak na kartičky zasadacieho poriadku

Malé prstíky pekne v rade vedľa seba môžu byť netradičným spôsobom ako spestriť pozvaným hosťom zasadací poriadok. Môžete si vybrať od najjednoduchších z farebného papiera až po miniatúry s množstvom drobných detailov.

Kniha hostí na pláži

Aj svadobná kniha na plážovej svadbe môže vyniknúť, keď ju ozdobíte morskou hviezdicou, perlovým náhrdelníkom alebo saténovou krajkou a niekoľkými farebnými krištáľmi.

Plážová servírovacia súprava

Dodajte svojej svadobnej oslave nezabudnuteľný nádych výberom zaujímavého noža na krájanie torty, príboru, tanierov alebo pohárov pre svadobných hostí.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 23.03.2007: admin, Diskusia k článku "Darčeky pre hostí na plážovej svadbe"rightend