startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Tom a Katie stanovili dátum svadby

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Najprv prišla láska, potom dieťa a teraz je na rade spoločný život v manželskom zväzku. Vernosť na cely živoť si sľúbia už na budúci mesiac.
Tom Crusie (44) a Katie Holmes (27) sa vezmú na bližšie nešpecifikovanom mieste v Taliansku 18. novembra, presne 19 mesiacov po ich prvej schôdzke.

Obaja majú zvláštny vzťah k Taliansku - ako pár sa prvýkrát ukázali práve v Ríme, kde si Cruise prebral cenu za svoj prínos "do sveta filmu". V apríli tohto roku sa páru narodilo dievčatko Suri a pred dvoma mesiacmi požiadal Tom Katie o ruku na Eiffelovej veži.

Hovorca páru Arnold Robinson pre US Weekly potvrdil, že dátum svadby je stanovený na 18. novembra. Mimochodom, svadobné oblečenie pre ženícha aj nevestu navrhne taliansky módny návrhár Giorgio Armani. Ako sám povedal: "Je to skutočne česť hrať malú rolu v takom výnimočnom momente".

Pre Katie Holmes to bude prvé manželstvo aj keď pred februárom 2005 bola zasnúbená s Chrisom Kleinom. Tom Crusie bol ženatý už dvakrát: s Mimi Rogers (1987 - 1990) a Nicole Kidman (1990 - 2001). Počas manželstva s Nicole Kidman si adoptovali dve deti, Isabellu a Connora.rightend