startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Čo priniesť na dámsku jazdu

line

harmonogram
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Blíži sa svadba a s ňou aj veľa plánovania. Nevestu čaká svadobný obrad, hostina a často aj pár menších posedení, medzi ktoré patrí aj večer pre dámy alebo inak povedané dámska jazda. Povedzme, že už viete, kedy sa bude konať, ale neviete, čo budúcej neveste priniesť. Preto Vám dnes skúsime ponúknuť niekoľko vhodných tipov.

vonavka_tspdv1350003Flakónik s parfumom

Krištáľ a voňavka nikdy nesklamú. Zaujímavá vôňa v ozdobnej fľaštičke a hodvábnej kazete s mäkkou poduškou určite príjemne prekvapí a pritiahne zaslúženú pozornosť a obdiv. Aj keď nie je voňavka luxusne zabalená, môže mať ozdobnú, zaujímavo tvarovanú záklopku.

Kúpeľná soľ s lopatkou, stojan na vonné tyčinky

Budúcej neveste môžete venovať aj ozdobnú fľašu s kúpeľnou soľou. Určite v hektických prípravách na svadbu ocení príležitosť oddýchnuť si v príjemnom a osviežujúcom kúpeli. Ak má rada ezoteriku, potešia ju aj vonné tyčinky.

Medzi obľúbené pozornosti pre budúcu nevestu patria aj drobné šperky pre šťastie, obyčajne predávané v sade po štyri kusy. Môžu mať tvar rôznych listov, podkovičiek, papučiek alebo čižmičiek a často k nim patrí aj dekoratívna fľaštička nejakého destilátu.

Vrecúška s vonnými bylinkami

Trochu staromódny ale romantický a ženský darček, ktorý bude budúcej neveste jej oslavu ešte dlho pripomínať v sviežo voňajúcej spálni, či bielizníku.

Súprava na šitie

O manželstve ktosi povedal, že je "výšivkou lásky", tak prečo toto porekadlo nezhmotniť v praktickom darčeku, ktorý sa vmestí do každej kabelky a určite sa hodí aj do skrinky prvej pomoci.

vonne bylinkyRámček na fotku

Po svadbe určite príde vhod rámček na fotku. Pri odovzdávaní doň môžete vložiť vlastné želanie novomanželom, alebo ho ozvláštniť nejakou vôňou.

Strúhadlo na syr

Trochu zvláštna "možnosť", ale určite sa nestratí. Vaša priateľka si na Vás spomenie vždy, keď bude v chystať niečo dobré pre seba alebo svoju polovičku. Koniec koncov, hovorí sa, že láska prechádza cez žalúdok, no nie?

Kľúćenka

Ďalší nefalšovane praktický darček. Zoženiete ho v nespočetných variáciách, takže si určite nájdete jednu, ktorú ešte nikto nemá a budúcej neveste by určite urobila radosť, veď hovorí sa, že kľúče sú symbolom domova.

Toto je len niekoľko tipov na pozornosť pre nevestu na dámskej jazde. Keď sa okolo seba trochu poobzeráte a dobre poznáte budúcu nevestu, určite prídete aj na ďalšie možnosti.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 22.12.2006: admin, Diskusia k článku "Čo priniesť na dámsku jazdu"rightend