startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Povedzme, že ste boli pozvaná na nejakú oslavu a nemáte čas na nákupy. Nájdete vo svojom šatníku nejaký kus oblečenia, ktorý sa hodí pre každú príležitosť? Ak by bola Vaša odpoveď záporná, je najvyšší čas napraviť to. V dnešnom článku Vám poradíme, čo by vo Vašom šatníku rozhodne nemalo chýbať.

v ciernych satachElegantné čierne šaty

Výrazom elegancie sú čierne večerné šaty. Pokúste sa nájsť také, ktoré sa hodia k Vašej postave. Vhodným zladením topánok a doplnkov docielite skutočný výraz elegancie a ženského šarmu.

Kašmírový kabát

Na jesennej či zimnej prechádzke Vás zahreje a zároveň Vám pristane klasický vlnený kašmírový kabát. Stačí ho po zime vyčistiť a jeho nadčasovosť nestráca na aktuálnosti. Ak si vyberiete neutrálny strih, nič Vám nebráni v tom, aby sa tento kus odevu stál trvalou ozdobou Vášho šatníka.

Vypasované džínsy

Džínsami, ktoré opisujú krivky Vášho tela nikdy nič nepokazíte. Ak chcete, aby Vám džínsy ubrali na váhe, vyhnite sa zdobeniu a vreckám v partiách, na ktoré nechcete upozorňovať. Ak máte širšie boky, vyberte si džínsy bez bočných vreciek a voľte radšej tmavšie farby. Veľmi dôležitá je aj správna veľkosť. O číslo menšie nohavice Vám na váhe neuberú. Skôr naopak. Strih si zvoľte mierne rozšírený v dolnej časti, aby opticky vyvážil líniu. Príliš úzkymi džínsami, ako sú "cigaretky", upozorníte na väčšie boky.

Nohavicový kostým

Každá žena by mala mať trojdielny dámsky kostým. Sako s vestou a nohavicami, prípadne sukňou sú investíciou, ktorá sa určite zúročí. Dámsky kostým je skvelou voľbou pre pohovor do nového zamestnania, na promócie a bez pozornosti nezostane ani na svadbe.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 20.05.2009: admin, Diskusia k článku "Čo by nemalo chýbať vo vašom šatníku"rightend